Podziwia Hitlera, znęca się nad dziećmi i uczy zasad islamu w szkole koranicznej. Zostanie deportowany z kraju

Imam Hossain Shahadat Źródło: Rair Foundation

Hossain Shahadat mieszka we Włoszech i pracuje jako imam w szkole koranicznej. Do kraju przyjechał z Bangladeszu. Zostanie deportowany, bo odkryto, że jest miłośnikiem Adolfa Hitlera i znęca się nad swoimi uczniami.

Shahadat pracował w Islamskim Centrum Kultury Bangladeskiej niedaleko Padwy w północnych Włoszech. W Centrum prowadził zajęcia w klasie koranicznej, gdzie uczył dzieci w wieku od 5 do 10 lat.

Niedawno wyszło na jaw, że w szkole stosował wobec dzieci kary cielesne. Gdy któryś z uczniów nie potrafił wyrecytować z pamięci wersetu Koranu, to Shahadat bił go kijem lub pięściami; za mniejsze przewinienia targał dzieci za uszy lub wyzywał.

W toku śledztwa odkryto, że imam nie uczył dzieci tylko podstaw islamu, ale również… nazizmu. Okazało się, że Shahadat jest wielbicielem Adolfa Hitlera.

Muzułmanin wstawiał cytaty i zdjęcia niemieckiego dyktatora na tablicę swojego Facebooka. Policjanci odkryli, że mężczyzna miał również „materiały pedagogiczne” oparte o ideologie narodowego socjalizmu i antysemityzmu.

Chociaż aresztowania mężczyzny dokonano 1 października, to decyzję o deportacji podjęto dopiero teraz.

Źródło: Rair Foundation USA

Comments are closed.