Brutalny gang pedofilów zatrzymany w Holandii. Odurzali ofiary narkotykami

Skrzywdzona dziewczynka/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay
Skrzywdzona dziewczynka/fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

Ośmiu mężczyzn aresztowano w Holandii za gwałty zbiorowe na nieletnich. Swoje ofiary odurzali narkotykami, a później wykorzystywali.

Holenderska policja ogłosiła 3 grudnia, że ta pedofilska banda została aresztowana w ’s-Hertogenbosch na południe od Amsterdamu. Zarzuca im się zbiorowe gwałty na co najmniej trzech nieletnich dziewczynkach w wieku 15 i 16 lat.

Aresztowań dokonano w kilku’s-Hertogenbosch. Policja podała, że zatrzymani odurzali dziewczyny, a następnie wywozili je do warsztatu samochodowego należącego do rodziny jednego ze sprawców, gdzie dokonywali gwałtów zbiorowych. W przypadku stawiania oporu, stosowali przemoc.

Wg śledczy ofiarą grupy jest większa ilość nastoletnich dziewcząt, ale nie wszystkie złożyły doniesienie, obawiając się zemsty ze strony gangu. Policja prosi inne ofiary o zgłaszanie się do Centrum Przemocy Seksualnej (CSG).

Zatrzymani mają od 18 do 26 lat. Pochodzą z ‚s-Hertogenbosch i sąsiedniej miejscowości Rosmalen. W ich domach przeprowadzono rewizję. Zaleziono m.in. zdjęcia nagich nastolatek, które mogły być narzędziem do szantażu lub częścią handlu pornografią dziecięcą.

Źródło: Le Parisien