Kamil Durczok zatrzymany! Poważne problemy byłego dziennikarza TVN

Kamil Durczok. Foto: PAP
Kamil Durczok. Foto: PAP

Były już dziennikarz TVN jednak nie uniknie kary? Kamil Durczok ma poważne problemy, które nie dotyczą jedynie jego pijackiego rajdu, o którym mówiła cała Polska. Zatrzymanie ma związek z inną sprawą.

Jak podaje portal tvp.info Kamil Durczok został zatrzymany w związku ze sprawą podrobienia dokumentów, na które miał wyłudzić kredyt. Jednym ze świadków w tej sprawie była jego była żona.

Kamil Durczok miał usłyszeć zarzut „podrobienia dokumentów oraz doprowadzenia banku do niekorzystnego rozporządzenia mieniem wielkiej wartości”. Informację o zatrzymaniu potwierdził pełnomocnik byłego dziennikarza.

Mój klient został zatrzymany przez policję. Chodzi o sprawę weksli – powiedział mec. Łukasz Isenko w rozmowie z „Super Expressem”. Jednak według jego wersji Durczok jeszcze nie usłyszał zarzutu i nie chce być anonimowy.

Sfałszowanie dokumentów miało pozwolić Durczokowi na wyłudzenie kredytu w wysokości 2,9 miliona złotych. Biegły „stwierdził, że podpisy na dokumentach bankowych nie zostały sporządzone przez Mariannę” – podaje portal tvp.info.