Polski piłkarz ucieka przed policją i demoluje świąteczne dekoracje. Wszytko zostało nagrane [VIDEO]

Miłosz Trojak uciekał przed policją. Foto: Twitter: Mateusz Magdziarz
Miłosz Trojak uciekał przed policją. Foto: Twitter: Mateusz Magdziarz

Piłkarz Odry Opole po zakrapianej imprezie miał uderzyć taksówkarza i zdewastować instalację świetlną w centrum miasta. Teraz pojawiło się wideo z zajścia, które Miłosza Trojaka nie pokazuje w dobry świetle. Zawodnik przeprasza i obiecuje zadośćuczynienie.

Jak podały opolskie portale informacyjne, w poniedziałkowy wieczór na placu Wolności doszło do awantury trójki pasażerów z taksówkarzem. Jeden z pasażerów miał pięścią uderzyć taksówkarza.

Jak się okazuje był to piłkarz Odry Opole. Podczas ucieczki przed policjantami zdewastował neon z napisem „Opole”. Straty wyceniono na około 10 tysięcy złotych. Kolejnego dnia zawodnik Miłosz Trojak wystosował specjalne oświadczenie, opublikowane na facebookowej stronie Odry.

„Nawiązując do informacji prasowych, które pojawiły się w mediach dn. 02.12.2019 r. uprzejmie informuję, że całe zdarzenie, które miało miejsce może dotyczyć mojej osoby. W tamtej niecodziennej dla mnie chwili mogłem stracić kontrolę nad swoim zachowaniem, co być może było związane z zakończeniem bardzo trudnych dla mnie rozgrywek ligowych w 2019 roku.”

„Z tego miejsca chciałbym serdecznie przeprosić tych wszystkich, którzy z powodu mojego zachowania mogli zostać urażeni i ponieśli jakiekolwiek straty, w tym szczególnie społeczność związaną z OKS Odra Opole” – tłumaczy się zawodnik.

„Wiem, że zawiodłem, a jako osoba publiczna cierpię z tego powodu podwójnie. Jestem gotów ponieść karę taka jaka zostanie mi wymierzona w wyniku toczącego się postępowania. Jednocześnie chciałbym się odwdzięczyć Klubowi oraz mieszkańcom Opola, którzy wielokrotnie dali mi oznaki sympatii i pełnego wsparcia na boisku.”

„Deklaruję woluntarystycznie pełną pomoc w codziennych obowiązkach, jakie wykonują pracownicy jednej z opolskich fundacji, która pomaga osobom niepełnosprawnym.”

Źródło: Super Express

1 KOMENTARZ

  1. On nie powinien może grać. MożeJezeli bedzie mial nastepny ciezki sezon to kto wie co jeszcze może zdemoluje. Może powinien jechać nad morze.
    Durny kryminał.

Comments are closed.