„Szkoła ciemności” już w księgarniach. Była komunistka pokazuje jak ZSRR chciało zapanować nad umysłami Amerykanów i jak promowali środowiska LGBT

"Szkoła Ciemności" Belli V. Dodd/ parada równosci/ Foto: materiały prasowe/ fot. Twitter/Szymon Ruman

Nakładem wydawnictwa Fundacji Instytut Globalizacji ukazała się bestsellerowa biografia nawróconej komunistki Belli V. Dodd. W tej niezwykle szczerej spowiedzi byłej komunistki przeczytamy, jak ZSRR chciał wpływać na politykę USA, tworząc placówki naukowe na ich terytorium. Autorka pokazuje jak Rosjanie wykorzystali Związek Nauczycieli w Stanach Zjednoczonych by niszczyć kościół oraz promować środowiska LGBT.

W swojej książce pt. „Szkoła ciemności”, Belli V. Dodd ujawnia, w jaki sposób komuniści wykorzystywali Związek Nauczycieli oraz inne centrale związkowe do uzyskiwania wpływów politycznych.

Autorka w niezwykle ciekawy sposób opisuje w jaki przebiegły sposób, komuniści i socjaliści, za pomocą niszczenia Kościoła oraz doktryny LGBT, próbowali narzucić światu nowy porządek.

Belli V. Dodd opisuje w swojej książce, że komunistyczna propaganda na terenie USA przybierała nad wyraz patriotyczne pozory. Mianowicie prawie każda uczelnia, była nazywana imieniem bohaterów Amerykańskich.

„Miało być nawet więcej szkół pod zbiorczym hasłem Marksistowska Edukacja dla Dorosłych, w patriotycznym przebraniu. Patriotów Rewolucji Amerykańskiej i Wojny Domowej miał spotkać nowy zaszczyt – status marksistów. Nowa szkoła w Nowym Jorku otrzymała nazwę: Szkoła Studiów Społecznych im. Jeffersona. Szkoła w Chicago dostała imię Abrahama Lincolna, w Bostonie – Johna Adamsa, a w La Rochelle – Thomasa Paine’a.”- czytamy w książce „Szkoła Ciemności”.

Szkołę na Rzecz Demokracji założył jako dyrektor dr Howard Selsam z wydziału filozoficznego College’u Brooklyńskiego i jako sekretarz David Goldway, dawniej w Szkole Średniej Townsenda Harrisa, w przeszłości również dyrektor oświatowy Komunistycznej Partii USA w Nowym Jorku.

Jak czytamy w książce „Szkoła ciemności” w placówce odchodziła totalna komunistyczna propaganda.

„Istniała przez pewien czas szkoła związana z Partią, ulokowana w jej siedzibie głównej, pod nazwą Szkoła Robotnicza. Program obejmował dużo zajęć z marksizmu-leninizmu, z historii ruchu związkowego i z popularyzacji bieżącej linii partyjnej. Była to po prostu szkoła komunistycznej indoktrynacji i bez żadnych kompromisów z burżuazyjnymi koncepcjami oświatowymi. Szkoła tchnęła obcością. Prowadzili ją komuniści starej daty, na wpół sympatycznie, a na wpół pogardliwie nazywani „Nineteen Fivers”.

Autorka – Bella Visano Dodd (1904-1969) była wpływową funkcjonariuszką Komunistycznej Partii USA, w 1950 roku  porzuciła komunizm i powróciła do Kościoła za sprawą abp Fultona J. Sheena.

W książce czytamy, że komuniści od USA zaczynając chcieli poprzez wpływ kultury i sztuki wpłynąć na akceptację „wartości” komunistycznych. Czyżby to nie przypominało nam obecnej sytuacji w Unii Europejskiej?

Książka „Szkoła ciemności” Belli V. Dodd to pozycja obowiązkowa, jeżeli chcecie zrozumieć czemu obecny świat tak mocno walczy z kościołem, i tak mocno skręca w lewą stronę!

Patronat nad książka objął portal wolnosc24.pl i nczas.com.

Książkę można kupić m.in. w naszej księgarni: sklep-niezalezna.pl