„Wdowa” po Diduszce donosi na policję o „homofobicznej propagandzie”. Poszło o „Stop pedofilii” i przekreśloną tęczę [FOTO]

Agata Diduszko, wdowa po św. pamięci Wojciechu Diduszko, który w grudniu 2016 poległ pod Sejmem, ale nadludzkim wysiłkiem woli zmartwychwstał
Agata Diduszko, "wdowa" po Wojciechu Diduszko, który w grudniu 2016 poległ pod Sejmem, ale nadludzkim wysiłkiem woli zmartwychwstał

„Wdowa” po cudownie zmartwychwstałym podczas Ciamajdanu Wojciechu Diduszce postanowiła zawiadomić policję o „wywołaniu zgorszenia” przez samochód promujący akcję „Stop Pedofilii”. Jak twierdzi warszawska radna, Agata Diduszko-Zyglewska, prezentowano „drastyczne treści” i zakłócono „porządek publiczny”.

Diduszko, wraz z innymi radnymi, złożyła zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia wykroczenia. Inicjatorami donosu byli jej koledzy i koleżanki z Nowoczesnej.

Diuszko oburzyła ciężarówka z przekreśloną tęczą i napisami: „Zobacz związek pedofilii z seksualizacją”, „Czego lobby LGBT chce uczyć twoje dzieci? 4-latki – masturbacji, 6-latki – wyrażania zgody na seks, 9-latki – pierwszych doświadczeń seksualnych i orgazmu”.

Jest to akcja nawiązująca m.in. do wytycznych WHO ws. edukacji seksualnej, postulowanej przez lewackich aktywistów i polityków.

Jak relacjonowała „wdowa” po Diduszce, „osoby poruszające się samochodem posługiwały się urządzeniem nagłaśniającym, przez które puszczane były treści, m.in. hasło: „Homoseksualiści częściej molestują dzieci””. Jak czytamy w zawiadomieniu, treści te radna uznała za „drastyczne”, a rysunek przekreślonej tęczy i napisy za „nieprzyzwoite”.

„Osoby przechodzące lub przejeżdżające obok, a także pracujące w pobliżu, zostały zmuszone do obcowania z treściami naruszającymi granice publicznej przyzwoitości oraz standardy etyczne. Stosowany język uderzał w osoby LGBT. Był on dla mnie jawnie dyskryminujący i obraźliwy, uwłaczający ludzkiej godności” – grzmiała.

„Napisy na transparentach oraz wygłaszane hasła sugerowały jakoby istniał związek pomiędzy homoseksualnością i pedofilią, a także straszył, że osoby LGBT stanowią zagrożenie dla dzieci. Tego typu działania stanowią przejaw nienawistnych zachowań wobec całej grupy społecznej. Ukierunkowane są one na podsycanie strachu wobec osób LGBT i mogą tym samym zakłócać porządek publiczny i wywołać zgorszenie” – czytamy dalej.

Tymczasem badania potwierdzają związek pomiędzy homoseksualizmem a pedofilią. Jak podkreślał na antenie Polskiego Radia prof. Jacek Zaleśny z Uniwersytetu Warszawskiego, pedofilia to „zjawisko typowe dla zdarzeń homoseksualnych”. – Badania pokazują, że wśród pedofilów dominują homoseksualiści – przekonywał.

Źródła: Facebook/Polskie Radio

2 KOMENTARZE

  1. Zaraz, przecież antykatolicką propagandę prowadzi się zupełnie swobodnie -„Straszny film 3” na przykład, pseudo-dokumenty które robił w National Geographic przedstawiający się jako archeolog Simcha Jacobovici – no wymieniać można by mnóstwo tego, żadnej reakcji, a kiedy ktoś wyraża swoje opinie popierane badaniami (takimi czy innymi nie wchodzę w to) na temat ekstremistów seksualnych to natychmiast pojawia się żądanie ograniczenia wolności słowa za pomocą słowa wytrychu „homofobiczny”

  2. Stwierdzenie „Badania pokazują, że wśród pedofilów dominują homoseksualiści” jest nieścisłe. Nie dominują, bo w społeczeństwie jest ich bardzo mało. Natomiast prawdą jest, że pedofilia wśród homoseksualistów (a także biseksualistów) występuje wielokrotnie częściej niż wśród heteroseksualistów.

Comments are closed.