Hompropaganda w reklamie popularnej marki odzieżowej. Tęczowy spot emitują kanały telewizyjne w Polsce [VIDEO]

Zboczeńcy całujący się w reklamie H&M/Fot. screen Facebook
Zboczeńcy całujący się w reklamie H&M/Fot. screen Facebook

Jedna z popularnych marek odzieżowych po raz kolejny otwarcie wspiera tęczową propagandę. W maju H&M wypuściło tęczową kolekcję z okazji homoparady w Krakowie. Teraz w spocie z zimową kolekcją marki pojawił się wątek gejowskiego pocałunku.

„H&M zawsze wspiera równość niezależnie od płci oraz orientacji seksualnej. Kolekcja Love For All wyraża wartości, w które wierzymy i na co dzień wcielamy w życie: każdy ma prawo do miłości i akceptacji oraz ekspresji swojej indywidualności” – stwierdziło w maju H&M.

Część pieniędzy zarobionych na sprzedaży tęczowej kolekcji H&M zamierzało przeznaczyć na szerzenie „równości” i „tolerancji”. „Drodzy, pragniemy poinformować, że 10% ze sprzedaży kolekcji Love For All trafi do projektu United Nations Free & Equal” – oświadczyła firma.

W najnowszym spocie H&M zobaczymy rodziny wśród świątecznych dekoracji, bożonarodzeniowe przygotowania oraz bawiących się młodych ludzi i mężczyznę w przebraniu Mikołaja. Poza tym wpleciona została także tęczowa propaganda. Na ekranie widzimy także pocałunek dwóch gejów. Wszystko utrzymane jest także w politpoprawnej konwencji – część bohaterów reklamy ma ciemny kolor skóry.

Spot emitowany jest przez część stacji telewizyjnych nadających w Polsce.

Po ostatniej tęczowej akcji klienci H&M zapowiedzieli bojkot firmy. Tym razem także są oburzeni.

„Nie wiem kto wpadł na pomysł żeby pokazywać w reklamie dwóch calujacych się mężczyzn aczkolwiek pomysłodawca w ten sposób zrobił niezła antyreklame. Obrzydliwy widok na, który przypadkowo może dziecko spojrzeć”

„Maja reklamę z dwoma pe…… świąteczna dlatego nie kupuje u nich nic”

„H&M – NIGDY NIE KUPIĘ W SKLEPIE, KTÓRY PROPAGUJE OHYDNE SCENY HOMOSEKSUALNE. NISZCZYCIE CAŁY KLIMAT ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA” – czytamy w komentarzach.

Źródła: Facebook/nczas.com

21 KOMENTARZE

 1. Zawęża się lista towarów i firm z których usług nie skorzystam aczkolwiek należą one do globalnych koncernów i trzeba by bojkotować wszystkie… Sprite, h&m, gillete i co tam jeszcze było…

 2. Porażka, żenada, paranoja. Święta Chrzescijańskie utożsamiać z Sodomitami, istna SODOMA I GOMORA. Zniszczyli klimat świąt.

 3. Super! Niech wyłączne tv w s-e Polsce bo tam ustawy anty lgbt ha ha. NO i pisoory niech nie wchodzą do galerii bo ich geje jeszcze wucaluja..

  • 😂😂😂😂 nie możliwe że taki ułomny człowiek wywodzi się z Lechitów….

 4. Super synka wychowali rodzice. Synek gej. Bo to modne, bo teraz każdy to robi, bo lizanie jego całego jest – tak synek tłumaczy się rodzicom..

 5. Jasna cholera… PORAŻKA Zero propagowania wartości rodzinnych tylko lewactwo. Marka H&M nie istnieje dla mnie, chociażby rozdawali swoje szmatki za darmo :-P

 6. Moja noga już w tym sklepie nie stanie, ani złamanego grosza nie wydam.
  Tak obrzydzić ….
  Ponadto wszystkie stacje, które puszczą tą reklamę wylatują z mojego telewizora!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jeżeli czystość obyczajów jest Ci ważna zastanów się nad podobnym krokiem.
  Nie pozwólmy, żeby nienormalność stała się normalna. Nie pozwólmy złu zwyciężyć.
  Zawalczmy o naszą przyszłość

 7. Ojejku, dwóch facetów się przelotnie pocałowało w dłuższej reklamie, ale wielka tragedia się stała…

 8. Reklama, która pokazuje piękno naszej inności, a święta są czasem dla każdego z nas. Ktoś jest kierowcą tira, ktoś inny twierdzi, że to brudasy, grubasy którzy polują na tirówki, niszczą nasze drogi i zaśmiecają parkingi. Ktoś inny jest księdzem, a ktoś powie o nim że na pewno pedofil, czarna mafia i złodziej. Ktoś inny jest tancerka erotyczną bo uciekła od męża pijaka i ma na utrzymaniu 3 dzieci, a ktoś powie o niej DZIWKA, ciekawe ile chorób to nosi. Ktoś jest czarno skóry bo jego tata walczący w Afganistanie ma taki kolor skóry, a ktoś powie czarnuch, brudas, bambusowi ręki nie podam. Ktoś inny jest rudym wolontariuszem w hospicjum, a ktoś o nim powie, że rudzielec, rudemu nie wolno ufać. Ktoś jest samotnym ojcem, który rozstał się po 10 latach z partnerem w obawie, że ktoś odbierze mu adoptowane dziecko, dziecko które było odebrane pijącej matce która 5 poprzednich dzieci miała odebrane przez opiekę, ale ktoś powie, że pedał, zabrać dziecko z tej patologii……… Historii są miliony, tyle ile ludzi na ziemi, zastanów się zanim wydasz światu swoją durną opinię na mediach społecznościowych, jak inni mogli by napisać o tobie!

  • To co piszesz to patologia a ty proponujesz kolejną patologie na dokładkę jakby innych było mało. Nie zapomnij że to cały czas zaburzenie układ wbrew prawom natury. Ludzie którzy coraz częściej stawiają się ponad innymi, są aroganccy i agresywni wymagają praw które już mają.

 9. rozumiem – „tolerancja”, ale robienie reklamy na Święta Bożego Narodzenia, w której każdemu zostaje w pamięci tylko to, że całują się dwa geje, dla mnie jest antyreklkamą.. chcieli koniecznie pokazać jacy sa tolerancyjni? Można było pokazać idących za rękę facetów, a nie od razu liżących się w ciemnej uliczce..Nie rozumiem do czego ten świat zmierza i dlaczego wybryki natury i odstępstwa od normy są tak usilnie promowane..? Nie prowadzi to do niczego dobrego i nie skończy się dobrze. Takie jest moje zdanie.

 10. masakra HM nastepnego tracicie klienta a takich dwóch pryncypałów jesli kiedykolwiek zobacze w takiej pozycji wymierze im …… taka sama jak dwóm podobnym ………. z Poznania serdecznie ich nie pozdrawiam.

 11. Ale cH&Mstwo w tym filmiku. Dlaczego nasze dzieci mają to oglądać? Temu sklepu już dziękujemy.

 12. Tolerancja tolerancją ale propagowanie homo i reklama o każdej porze dnia? Po 22 ,nir chce zeby moje dzieic to oglądały!!! Przestaje już tam robić zakupy!!!!

 13. To wszystko to jeden wielki wytrych do wywrócenia porządku kulturowego w Polsce. Wykorzystują do tego tzw. „Okno Overtona” polegające na od przyzwyczajaniu do zaakceptowania i legalizacji zaburzeń seksualnych. Biada nam jeśli staniemy się takim krajem ja np: Holandia gdzie już 16 latek może zmienić płeć, w samym Amsterdamie dział ok 100 lokali gejowskich a wojsko i policja uczestniczą w paradach równości oddając chondry „tęczy”. Ja również dołączam się go grona osób które nie będą nic kupować w sklepach promujących LGBT

Comments are closed.