Hompropaganda w reklamie popularnej marki odzieżowej. Tęczowy spot emitują kanały telewizyjne w Polsce [VIDEO]

Zboczeńcy całujący się w reklamie H&M/Fot. screen Facebook
Zboczeńcy całujący się w reklamie H&M/Fot. screen Facebook

Jedna z popularnych marek odzieżowych po raz kolejny otwarcie wspiera tęczową propagandę. W maju H&M wypuściło tęczową kolekcję z okazji homoparady w Krakowie. Teraz w spocie z zimową kolekcją marki pojawił się wątek gejowskiego pocałunku.

„H&M zawsze wspiera równość niezależnie od płci oraz orientacji seksualnej. Kolekcja Love For All wyraża wartości, w które wierzymy i na co dzień wcielamy w życie: każdy ma prawo do miłości i akceptacji oraz ekspresji swojej indywidualności” – stwierdziło w maju H&M.

Część pieniędzy zarobionych na sprzedaży tęczowej kolekcji H&M zamierzało przeznaczyć na szerzenie „równości” i „tolerancji”. „Drodzy, pragniemy poinformować, że 10% ze sprzedaży kolekcji Love For All trafi do projektu United Nations Free & Equal” – oświadczyła firma.

W najnowszym spocie H&M zobaczymy rodziny wśród świątecznych dekoracji, bożonarodzeniowe przygotowania oraz bawiących się młodych ludzi i mężczyznę w przebraniu Mikołaja. Poza tym wpleciona została także tęczowa propaganda. Na ekranie widzimy także pocałunek dwóch gejów. Wszystko utrzymane jest także w politpoprawnej konwencji – część bohaterów reklamy ma ciemny kolor skóry.

Spot emitowany jest przez część stacji telewizyjnych nadających w Polsce.

Po ostatniej tęczowej akcji klienci H&M zapowiedzieli bojkot firmy. Tym razem także są oburzeni.

„Nie wiem kto wpadł na pomysł żeby pokazywać w reklamie dwóch calujacych się mężczyzn aczkolwiek pomysłodawca w ten sposób zrobił niezła antyreklame. Obrzydliwy widok na, który przypadkowo może dziecko spojrzeć”

„Maja reklamę z dwoma pe…… świąteczna dlatego nie kupuje u nich nic”

„H&M – NIGDY NIE KUPIĘ W SKLEPIE, KTÓRY PROPAGUJE OHYDNE SCENY HOMOSEKSUALNE. NISZCZYCIE CAŁY KLIMAT ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA” – czytamy w komentarzach.

Źródła: Facebook/nczas.com

20 KOMENTARZE

 1. Zawęża się lista towarów i firm z których usług nie skorzystam aczkolwiek należą one do globalnych koncernów i trzeba by bojkotować wszystkie… Sprite, h&m, gillete i co tam jeszcze było…

 2. Porażka, żenada, paranoja. Święta Chrzescijańskie utożsamiać z Sodomitami, istna SODOMA I GOMORA. Zniszczyli klimat świąt.

 3. Super! Niech wyłączne tv w s-e Polsce bo tam ustawy anty lgbt ha ha. NO i pisoory niech nie wchodzą do galerii bo ich geje jeszcze wucaluja..

 4. Super synka wychowali rodzice. Synek gej. Bo to modne, bo teraz każdy to robi, bo lizanie jego całego jest – tak synek tłumaczy się rodzicom..

 5. Jasna cholera… PORAŻKA Zero propagowania wartości rodzinnych tylko lewactwo. Marka H&M nie istnieje dla mnie, chociażby rozdawali swoje szmatki za darmo :-P

 6. Moja noga już w tym sklepie nie stanie, ani złamanego grosza nie wydam.
  Tak obrzydzić ….
  Ponadto wszystkie stacje, które puszczą tą reklamę wylatują z mojego telewizora!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Jeżeli czystość obyczajów jest Ci ważna zastanów się nad podobnym krokiem.
  Nie pozwólmy, żeby nienormalność stała się normalna. Nie pozwólmy złu zwyciężyć.
  Zawalczmy o naszą przyszłość

 7. Ojejku, dwóch facetów się przelotnie pocałowało w dłuższej reklamie, ale wielka tragedia się stała…

 8. rozumiem – „tolerancja”, ale robienie reklamy na Święta Bożego Narodzenia, w której każdemu zostaje w pamięci tylko to, że całują się dwa geje, dla mnie jest antyreklkamą.. chcieli koniecznie pokazać jacy sa tolerancyjni? Można było pokazać idących za rękę facetów, a nie od razu liżących się w ciemnej uliczce..Nie rozumiem do czego ten świat zmierza i dlaczego wybryki natury i odstępstwa od normy są tak usilnie promowane..? Nie prowadzi to do niczego dobrego i nie skończy się dobrze. Takie jest moje zdanie.

 9. masakra HM nastepnego tracicie klienta a takich dwóch pryncypałów jesli kiedykolwiek zobacze w takiej pozycji wymierze im …… taka sama jak dwóm podobnym ………. z Poznania serdecznie ich nie pozdrawiam.

 10. Tolerancja tolerancją ale propagowanie homo i reklama o każdej porze dnia? Po 22 ,nir chce zeby moje dzieic to oglądały!!! Przestaje już tam robić zakupy!!!!

 11. To wszystko to jeden wielki wytrych do wywrócenia porządku kulturowego w Polsce. Wykorzystują do tego tzw. „Okno Overtona” polegające na od przyzwyczajaniu do zaakceptowania i legalizacji zaburzeń seksualnych. Biada nam jeśli staniemy się takim krajem ja np: Holandia gdzie już 16 latek może zmienić płeć, w samym Amsterdamie dział ok 100 lokali gejowskich a wojsko i policja uczestniczą w paradach równości oddając chondry „tęczy”. Ja również dołączam się go grona osób które nie będą nic kupować w sklepach promujących LGBT

 12. To co piszesz to patologia a ty proponujesz kolejną patologie na dokładkę jakby innych było mało. Nie zapomnij że to cały czas zaburzenie układ wbrew prawom natury. Ludzie którzy coraz częściej stawiają się ponad innymi, są aroganccy i agresywni wymagają praw które już mają.

Comments are closed.