Szok! Kandydat na prezydenta z ramienia PO przyznaje: „Przedsiębiorców broni już tylko Konfederacja”

Jacek Jaśkowiak/fot. PAP/Jakub Kaczmarczyk
Jacek Jaśkowiak/fot. PAP/Jakub Ka

Jacek Jaśkowiak, członek Platformy Obywatelskiej walczący o nominację na oficjalnego kandydata, którego partia wystawi w wyborach prezydenckich zdobył się na chwilę szczerości i przyznał, że tylko Konfederacja broni przedsiębiorców.

Słowa na które zdobył się Jack Jaśkowiak padły w trakcie rozmowy z dziennikarzem „Rzeczpospolitej”. Prezydent Poznania przyznał, że jedynie Konfederacja walczy o przedsiębiorców.

W obronie przedsiębiorców teraz już tylko wypowiada się Konfederacja – powiedział szczerze.

Wyraził też zaniepokojenie faktem odejścia przez Platformę od „swojego elektoratu” i tym że „wszyscy obecnie licytują się na świadczenia socjalne”.

Polityk PO powiedział głośno to co obserwatorzy sceny politycznej wiedzą od dawna. Platforma walcząc z PiS skręciła w lewo tak bardzo, że zapomniała o tym jak bardzo ważna jest gospodarka i przedsiębiorcy, którzy pełnią w niej wiodącą rolę.

Z kolei tacy przedstawiciele Konfederacji jak na przykład Janusz Korwin Mikke od lat niezmiennie postulują uwolnienie obrotu gospodarczego, ułatwienia dla przedsiębiorców i zmniejszanie obciążeń co w efekcie przyczyni się do dużo szybszego wzrostu gospodarczego i wzrostu zamożności wszystkich Polaków.

Źródło: rp.pl

3 KOMENTARZE

  1. ..to wytrawny polityk i chce zbudować przekaz, że on tak myśli i tak będzie działał Konfederacja. Proszę każdemu czytelnikowi, który jest nastawiony nawet bardzo negatywnie do PO (niezależnie od stopnia wrogości do PIS), to już po takim artykule podświadomie ciśnie się myśl, może ten Jaśkowiak, nie jest taki zły jak PO…
    i taki efekt chciał osiągnąć.

  2. Fajne fajnie, coraz wiecej ludzi zaczyna zauważać ze tylko program Konfederacji może przywrócić normalność w Naszej kochanej Polsce. Tak żebyśmy pozostali bogatym niezależnym od żadnych mocarstw czy chorych układów Narodem.

Comments are closed.