Taką „świąteczną reklamę” pokazują w polskich telewizjach! Homopropaganda na całego [VIDEO]

Zboczeńcy całujący się w reklamie H&M/Fot. screen Facebook
Zboczeńcy całujący się w reklamie H&M/Fot. screen Facebook

Jedna z popularnych marek odzieżowych po raz kolejny otwarcie wspiera tęczową propagandę. W maju H&M wypuściło tęczową kolekcję z okazji homoparady w Krakowie. Teraz w spocie z zimową kolekcją marki pojawił się wątek gejowskiego pocałunku.

„H&M zawsze wspiera równość niezależnie od płci oraz orientacji seksualnej. Kolekcja Love For All wyraża wartości, w które wierzymy i na co dzień wcielamy w życie: każdy ma prawo do miłości i akceptacji oraz ekspresji swojej indywidualności” – stwierdziło w maju H&M.

Część pieniędzy zarobionych na sprzedaży tęczowej kolekcji H&M zamierzało przeznaczyć na szerzenie „równości” i „tolerancji”. „Drodzy, pragniemy poinformować, że 10% ze sprzedaży kolekcji Love For All trafi do projektu United Nations Free & Equal” – oświadczyła firma.

W najnowszym spocie H&M zobaczymy rodziny wśród świątecznych dekoracji, bożonarodzeniowe przygotowania oraz bawiących się młodych ludzi i mężczyznę w przebraniu Mikołaja. Poza tym wpleciona została także tęczowa propaganda. Na ekranie widzimy także pocałunek dwóch gejów. Wszystko utrzymane jest także w politpoprawnej konwencji – część bohaterów reklamy ma ciemny kolor skóry.

Spot emitowany jest przez część stacji telewizyjnych nadających w Polsce.

Po ostatniej tęczowej akcji klienci H&M zapowiedzieli bojkot firmy. Tym razem także są oburzeni.

„Nie wiem kto wpadł na pomysł żeby pokazywać w reklamie dwóch calujacych się mężczyzn aczkolwiek pomysłodawca w ten sposób zrobił niezła antyreklame. Obrzydliwy widok na, który przypadkowo może dziecko spojrzeć”

„Maja reklamę z dwoma pe…… świąteczna dlatego nie kupuje u nich nic”

„H&M – NIGDY NIE KUPIĘ W SKLEPIE, KTÓRY PROPAGUJE OHYDNE SCENY HOMOSEKSUALNE. NISZCZYCIE CAŁY KLIMAT ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA” – czytamy w komentarzach.

Źródła: Facebook/nczas.com

2 KOMENTARZE

  1. rowniez w Niemczech to obrzydistwo pokazuja w TV i kilka jeszcze innych. To sa tylko 2-3 sekundy w reklamie,ale zatruwaja zycie.

Comments are closed.