Bosak się żeni! Wiemy, kim jest jego wybranka. To konserwatystka i prawnik znanego instytutu

Krzysztof Bosak/fot. ilustracyjne/fot. Instagram krzysztofbosak
Krzysztof Bosak/fot. ilustracyjne/fot. Instagram krzysztofbosak

Krzysztof Bosak – oprócz walki w prawyborach Konfederacji i przygotowywania się do wyborów prezydenckich – przygotowuje się także do ślubu! Z naszych informacji wynika, że wybranką lidera Konfederacji jest prawnik z Ordo Iuris.

Jednym z „zarzutów” wobec ewentualnej kandydatury Bosaka był brak potencjalnej pierwszej damy. Jak się okazuje – jeśli nic się nie wydarzy – „problem” ten lada moment zniknie. Jak poinformował Damian Kita ze stowarzyszenia Marsz Niepodległości, Krzysztof Bosak szykuje się nie tylko do wyborów, lecz także do ślubu!

Wiele osób mówi, że prezydent powinien mieć pierwszą damę. Jeśli chodzi o @krzysztofbosak @bosak2020, to na wybory będzie świeżo upieczonym mężem – napisał na Twitterze Damian Kita.

A kim jest wybranka wiceprezesa Ruchu Narodowego i potencjalnego przyszłego prezydenta Polski? Z naszych informacji wynika, że to prawnik z Instytutu Ordo Iuris, która w organizacji pracuje już od lat. Zajmuje się obroną wolności religijnej.

Z pewnością więc przyszła żona Krzysztofa Bosaka nie została dobrana na podstawie przeciwieństw charakterów. Trzeba też przyznać, że jednoczesne zajmowanie się przygotowaniami do ślubu oraz kampanii wyborczej to nie lada wyczyn!

Źródła: nczas.com

16 KOMENTARZE

  1. Niektórzy pisali, że to ładny goguś, bez kobiety. A o! Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, Panie Krzysztofie.

  2. „Konserwatywka” ? Wszystko mogę zrozumieć, ale feminizm również na tym portalu. Lepiej by brzmiało „Kobieta o konserwatywnych poglądach….”, nie niszczcie języka polskiego. Ludzie narzekają na nasz język i mówią że angielski jest prostszy, a tu są ludzie którzy jeszcze bardziej utrudniają zrozumienie naszego ojczystego języka.

  3. Miejmy nadzieję, że to nie Anna Grodzka albo ktoś podobny.
    Ale Bosak to swój chłop. Nawet jak homoś to akurat jemu można to darować.

  4. Absolutnie brzydzą mnie użyte w tekście feminatywy. Konserwatystka, że nie wspomnę o ‚konserwatywka’ w linku?
    Szanujecie wy język swoich ojców w tej redakcji??? Można napisać kobieta o konserwatywnych poglądach. Do tego jeszcze ‚wybranka’, jak mamy słowo wybraniec, a z tekstu płeć jest chyba dla każdego oczywista. Liczę na poprawę!

Comments are closed.