Poseł Konfederacji wprost o terroryzmie w Polsce! „To już się dzieje! Nie mamy żadnej kontroli…” [VIDEO]

Krystian Kamiński fot. NCzasTV
Krystian Kamiński fot. NCzasTV

Jako Konfederacja mówimy, nie mamy kompletnie żadnego pojęcia, jacy ludzie przyjeżdżają do Polski. Obywatele obcych państw, którzy do nas przyjeżdżają, są ni jak kontrolowalni – mówi poseł Konfederacji, Krystian Kamiński.

W rozmowie z Marcinem Janem Orłowski na antenie telewizji NCzasTV polityk podkreślał, że obecna polityka Prawa i Sprawiedliwości doprowadziła do kuriozalnej sytuacji, w której nie jesteśmy w stanie określić nawet tak prostej wartości jak dokładna liczba imigrantów.

Słyszeliśmy, że ten zatrzymany Ukrainiec miał kontakt z obywatelami Tadżykistanu i Czeczenami. Ci też przyjeżdżali do naszego kraju w niekontrolowany sposób. Pamiętamy, akcję z Czeczenami, gdzie setki tysięcy ich sprowadzono. Stwierdzono to dla ich dobra, żeby byli bezpieczni. Okazuje się, że oni dobro Polski rozumieją zupełnie inaczej niż my – podkreślił poseł Kamiński.

W dyskusji pojawił się również temat islamskich grup, które coraz silniej działają w Polsce. Pojawiło się zatem pytanie, czy obecnie politycy są w stanie uzyskać jakąkolwiek wiedzę na temat ilości takowych bądź najważniejszych osób z tychże grup.

Już dwa lata temu, w niemieckich gazetach, który dotyczył salafitów, najbardziej skrajnego odłamu islamu. Jeden z nich powiedział w wywiadzie, że będą też chcieli pójść z tym na wschód z całym swoim bagażem ideologicznym. […] W Polsce nie jesteśmy na takich ludzi przygotowani. Nie mamy wiedzy na ten temat, a wiemy, że to już się dzieje w Polsce – przypomniał polityk.

2 KOMENTARZE

  1. Ok, ale przynajmniej ci, jacy są /Ukraińcy/ to pracują tutaj w całej Polsce /nas tylko 16 milionów, na 10 milionów emerytów i rencistów!/, płacąc podatki albo studiują /jest mało studentów naszych/, zatem bardziej nam pomagają i ratują naszą gospodarkę /vide JKM/ niż szkodzą. Amen.

    • Tak, tak… Ukraińcy już raz pomogli Polakom na Wołyniu i wystarczy tego „ratunku”, o którym bredzisz. Skoro tacy pracowici, to dlaczego nie chcą pomóc swojemu krajowi?
      Naiwny czy cynik i jeden z Ukraińców? Jaka to jest pomoc, jak do jednego Ukraińca podatnik polski dopłaca pracodawcy 800zł za ich zatrudnienie? Niech lepiej studiują u siebie a nie zdzierają znowu z polskiego podatnika za ich studiowanie! Jaka to jest pomoc, że Ukrainiec po miesiącu zatrudnienia w Polsce, ma zagwarantowane 1000zł emerytury!? Nie wspomnę już o tym, jak niszczono polskich rolników przez pomoc Ukrainie, tak samo i o tym ile milionów pompuje się z Polski do Ukrainy, niby to są pożyczki a będą na pewno nigdy nie oddane! Bujać to my, a nie nas!

Comments are closed.