Wielkie promocje w BIEDRONCE! Są już pierwsze świąteczne obniżki cen

Biedronka - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP
Biedronka - zdjęcie ilustracyjne. / foto: PAP

Biedronka rozpoczęła świąteczną promocję. W sieci sklepów będzie można kupić w atrakcyjnej cenie karpia na wigilię, ale też inne ryby będą tańsze niż zwykle. Poza tym warto wybrać się też po owoce, warzywa oraz mięso drobiowe czy wołowe, bo na te produkty Jeronimo Martins także przewidziało rabaty.

Już w tym tygodniu Biedronka ruszyła ze świątecznymi promocjami. Za świeże płaty karpia ze skórą od Marinero zapłacimy 2,49 zł za 100 gram. To nie koniec atrakcyjnych cen przy lodówkach z rybami. Świeży pstrąg tęczowy patroszony kosztuje tylko 1,99 zł za 100 gram, a filet z łososia atlantyckiego 3,99 zł za 100 gram. Część promocji dotyczy jednak posiadaczy karty Moja Biedronka.

Są też promocje na mięso. 9,99 zł za kg – tyle kosztuje kaczka z jabłkami prosto do piekarnika. Jeśli jesteś posiadaczem karty Moja Biedronka będziesz mógł kupić ćwiartkę kurczaka za 2,99 zł, a świeżą tuszkę z kurczaka za 3,99 zł za kg.

Ale to nie koniec. Boczek wędzony to wydatek 1,59 zł za 100 gram, kiełbasa Krakowska sucha albo Salami Ostródzkie jest w cenie 2,99 zł za 100 gram. Jeśli idzie o wigilijny stół to poza karpiem jest też promocja na barszcz czerwony w cenie zaledwie 1,69 zł za butelkę o pojemności 480 mililitrów.