Skandal w Warszawie! Stanisław Michalkiewicz na cenzurowanym. Odwołano spotkanie Rot Niepodległości w sprawie STOP447. „To już kolejny raz” [VIDEO]

Robert Bąkiewicz i Stanisław Michalkiewicz. Foto: Facebook Robert Bąkiewicz/YouTube/Stanisław Michalkiewicz
Robert Bąkiewicz i Stanisław Michalkiewicz. Foto: Facebook Robert Bąkiewicz/YouTube/Stanisław Michalkiewicz

Jutro w OSiR przy ul. Polnej w Warszawie miało odbyć się spotkanie dotyczące projektu STOP447 ze Stanisławem Michalkiewiczem. – Jednak wymówiono nam w ostatniej chwili salę. Szukamy lokalu – informują Roty Niepodległości i zapewniają, że „spotkanie się odbędzie”.

Szef Rot Niepodległości Robert Bąkiewicz poinformował o „ogromnym skandalu” związanym z cenzurowaniem tematu projektu STOP447. – Została wymówiona nam sala, w której w dniu jutrzejszym miało odbyć się spotkanie z redaktorem Stanisławem Michalkiewiczem. Tematyka spotkania: Roszczenia organizacji żydowskich w stosunku do Polski – mówi prezes Rot Niepodległości Robert Bąkiewicz.

Poprawność polityczna zamyka nam usta. Poprawność polityczna marginalizuje środowiska patriotyczne, niepodległościowe i narodowe. Ale my się nie poddamy – zapewnia Bąkiewicz i dodaje, że spotkanie z Michalkiewiczem w sprawie projektu STOP447 odbędzie się.

Nie poddajemy się. Mam nadzieję, że tę salę na jutro znajdziemy dla państwa i dla nas. I przede wszystkim dla redaktora – zapowiada.

Nasila się presja ideologiczna. W stolicy Polski nie można już spokojnie zorganizować spotkania otwartego, bo ciągle wymawiane są lokale – skomentował na Twitterze Tomasz Kalinowski ze stowarzyszenia Marsz Niepodległości.

Projekt STOP447 to kontra wobec doniesień na temat tajnych negocjacji rządu PiS z rządem w Waszyngtonie w sprawie realizacji uroszczeń środowisk żydowskich wobec tzw. mienia bezspadkowego w Polsce, które zostało znacjonalizowane przez rząd PRL. Rządowa propaganda łączy niesłusznie ten temat z kwestią reparacji wojennych.

5 KOMENTARZE

  1. oj ciemna maso przecież wystarczy podać że tematem dyskusji będzie polski antysemityzm i zaraz znajdzie się 50 wolnych sal i w większości będą udostępnione bezpłatnie

  2. Bo wy nie umiecie nic załatwić. To proste. Podpisujecie umowę na wynajęcie sali zgodnie z polskimi przepisami w wypadku odstąpienia od umowy kara będzie wynosić 10 krotna kwotę wynajmu.
    Bardzo szybko ludzie odmówią wszelkim naciskom.

  3. Jedną z opcji jest któraś z parafii rzymsko-katolickich. Są jeszcze chyba normalni księża w Warszawie? Pan red. Michalkiewicz słono płaci za ujawnienie notatki. Najżałośniejszy, bo do wrogów mieć pretensji nie można, był oczywiście Otoka-Frąckiewicz, który po roku od słów pana redaktora na temat wyroku w sprawie pani Kąkolewskiej doznał nagle wzmożenia moralnego.

  4. Nasze kamienice, wasze ulice:)). Tak to brzmiało? A serio, to konieczne jest zbudowanie jakiegoś domu polskiego jak czasie zaborów, czyli winniśmy się zrzucić, aby coś kupić/wybudować dla Polaków w tym nędznym miasteczku na niemiecko rosyjskim pograniczu. 1.256.000 wyborców Konfederacji było ? No to może tak po 1 zł i już jest coś małego. A jakby tak po dysze, to już 12 mln. A przecież Polaków jest ciut więcej chyba. Niektórzy wcale niebiedni. Własność daje troszku wolności, więc zamiast płakać zróbmy tę zrzutkę!

Comments are closed.