Greta Thunberg go polubi. Został skazany na śmierć za gwałt. Chce uniknąć kary bo „smog już go zabija”

Szubienica, smog Źródło: Pixabay

Jeden z sześciu mężczyzn skazanych za gwałt na studentce z New Delhi, zwraca się do sądu o anulowanie wyroku. – Smog już mnie zabija – tłumaczy.

Akshay Thakur zostanie powieszony za brutalne pobicie i zgwałcenie studentki w autobusie w New Delhi. Podczas gdy inni sprawcy pogodzili się ze swoim losem, Thakur próbuje za wszelką cenę uniknąć kary.

Mężczyźnie w ucieczce przed sprawiedliwością pomóc ma… ekologia. W przeciwieństwie do innych podobnych spraw, ten skazaniec nie zamierza udowadniać swojej niewinności.

Thakur przekonuje sąd, że nie może zostać poddany karze śmierci ponieważ… Indie już go zabijają.

– Smog już mnie zabija – wyjaśnia swój punkt widzenia gwałciciel.

W związku z tym skazaniec wnosi o zmianę wyroku. Wydaje się jednak, że wymiar sprawiedliwości nie przychyli się do jego wniosku.

– Nie może uniknąć kary śmierci z tych powodów – twierdzi ekspert prawa, adwokat Satish Maneshinde.

Dziw aż bierze, że jeszcze żadna lewicowa gwiazda nie nagłośniła tej sprawy. W końcu mowa tu o walce o zniesienie kary śmierci i ukazanie jak wielkim problemem jest zanieczyszczenie środowiska.

Źródło: Rzeczpospolita

4 KOMENTARZE

    • Myślę, że gdybym miał 16 lat, wokół mnie szerzyła się jakaś ogólnoświatowa, nieustanna, zewsząd płynąca propaganda o tym, że wkrótce najadą nas Marsjanie i podbiją, a mnie utytułowani naukowcy zapraszaliby na różne wykłady na całym świecie, to sam bym w to uwierzył. Nie musiałbym mieć Aspergera.

    • jesli sie ludzie nie postawia, nie beda sie jej ,,czepiac,, to ta bzykniety w mozg ideologicznie zostanie do konca wykorzystana, a my zniewoleni.

Comments are closed.