Rekordowa liczba homoseksualistów w Izbie Gmin! Torysi biją pod tym względem Partię Pracy

LGBT/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
LGBT/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay

Rekordowa liczba homoseksualistów znalazła się po ubiegłotygodniowych wyborach w brytyjskim parlamencie. Partia Konserwatywna bije pod tym względem nawet lewicową Partię Pracy.

Ponad 50. homoposłów dostało się do Izby Gmin. To rekord nienotowany dotąd w historii brytyjskiego parlamentu.

Co ciekawe najwięcej parlamentarzystów przyznających się do bycia LGBTQWERTY należy do Partii Konserwatywnej. Aż 24 posłów i posłanek Torysów otwarcie deklaruje się jak osoby homo lub biseksualne. W Partii Pracy jest ich jedynie 18.

Jedną z nich jest Dehenna Davison, która dorastała na osiedlu komunalnym w Sheffield, córka kamieniarza i pielęgniarki.

Davison ucieleśnia nowy typ młodego konserwatywnego parlamentarzysty. Wykształcona w szkole państwowej, pochodzi z klasy robotniczej, popiera Brexit a jednocześnie sprawach społecznych bliżej jej do Partii Pracy. Jest jedną z ośmiu torysów w wieku poniżej 30 lat, których nazwano „Boris’s Babies”.

Brytyjscy Konserwatyści od dłuższego czasu są nimi tylko z nazwy i stali się typową partią władzy. W sprawach światopoglądowych nie różnią się praktycznie niczym od Partii Pracy czy innych jawnie lewicowych ugrupowań.

Źródło: The Times

5 KOMENTARZE

  1. Homopolitycy u władzy i cóż w tym dziwnego, że wszystko [email protected]? Długa droga ludzkości do normalności. A wystarczy tylko wybierać do każdej władzy ludzi zdrowych pod względem psychicznym a nie zaburzonych. Tak niewiele, ale jakże wiele dla normalnego życia. A co mamy? Niewielu zniszczy normalne życie wielu?…
    Ps. Ciekawe czy nowi tęczowi posłowie zmienią nazwę Wielkiej Brytanii na Wielkie Homo?

      • Myślę, że się mylisz. Nie leczy się dżumy cholerą, tak samo jak i nie leczy się jednej patologii drugą patologią. Dla cywilizacji europejskiej, jedna i druga prowadzi do eliminacji rdzennych Europejczyków.

      • Nigdy nie leczy się dżumy cholerą. Nie wiadomo, które gorsze, ale wiadomo, że żadne nie wyleczy. Normalni ludzie pochowali się ze strachu pewnie, przed różnymi zaburzonymi, nie wychylają się, nie walczą o siebie, o normalność a przede wszystkim o normalne, bezpieczne życie dla swoich dzieci, no i mamy co mamy.

Comments are closed.