Krzysztof Bosak jednym z najbiedniejszych posłów! Ujawniamy oświadczenia majątkowe

Krzysztof Bosak / Fot. print screen z YouTube/CEPowisle
Krzysztof Bosak / Fot. print screen z YouTube/CEPowisle

W teorii ludzie lewicy są biedni. Bogaci są prawicowcy, ale nie w Polsce. U nas jest na odwrót. Bogata jest lewica, zwłaszcza ta kawiorowa. Tak wynika z oświadczeń majątkowych posłów.

Różnica w zarobkach lidera SLD Włodzimierza Czarzastego i jednego z liderów Konfederacji jest porażająca. Ona wynika z całego bagażu powojennej historii Polski, w którym komunistyczna lewica mogła dysponować wszystkimi możliwościami, w tym finansowymi.

Niskie zarobki Krzysztofa Bosaka nie są wynikiem jego braku zaradności. Niektórzy ludzie poświęcają się pewnej idei czy pasji, dla której decydują się rezygnować z ustabilizowanego życia zapewniającego materialną stabilizację.

2 KOMENTARZE

  1. Bo Czaszarzsty to stary wygus na stołkach od wielu lat więc się nakręcił do bólu a młody może albo ma zdrowe podejście albo jeszcze nie zdążył …. ale to się okaże za jakiś czas.
    Błędem jest dawać im tyle pieniędzy za krętactwa, mataczenie i brak odpowiedzialności za to co wyprawiają.
    Każdy politykier powinien odpowiadać głową i całym majątkiem za popełnione błedy lub defraudacje jeśli takowe zostaną stwierdzone (wiem to może być trudne w kraju gdzie banda kolesi dorwała się do władzy), może wtedy zaczęli by myśleć i robić to do czego zostali wybrani.
    Dlaczego jak już się dorwą do władzy to myślą, że IM SIĘ NALEŻY ???
    Nic im się nie należy, darmozjady!!!

Comments are closed.