
Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy spędza Boże Narodzenie bez męża. Producent filmowy Piotr Woźniak-Starak zginął cztery miesiące temu w tragicznym wypadku na jeziorze Kisajno.
Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła, że w święta przebywa w górach. Podzieliła się też bardzo osobistym wyznaniem.
Prezenterka nie była aktywna na Instagramie od 9 listopada. Z okazji świąt Bożego Narodzenia opublikowała nowe zdjęcie. Złożyła też świąteczne życzenia.
– Spokojnych Świąt kochani. Powiem Wam, że marzyłam o tym od paru miesięcy, góry, kiedyś tu zamieszkam. Z dziesiątką psów. I koniem – napisała w instagramowym poście.
Dziennikarka enigmatycznie wypowiada się na temat swoich planów na przyszłość. Zdradziła jedynie, że ma kilka pomysłów na siebie, jednak nie jest jeszcze gotowa na powrót. Choć tęskni za tym, co robiła wcześniej. Z doniesień Super Expressu wynika, że od nowego roku rozpocznie pracę w NewOnce Radio. Poprowadzi w nim autorską audycję o sprawach kobiecych.
Źródło: se.pl

![Nowa wiceminister nie wiedziała, ile jest województw. Teraz tłumaczy, na czym polega dyskryminacja kobiet. Stanowski: „Rządzą nami wariaci” [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/zaneta-cwalina-sliwowska-nczas-100x70.jpg)
![UPA i żołnierze niezłomni. Skandaliczne słowa wiceministra z Polski 2050. Sommer: „Powinien wylecieć z posady natychmiast” [VIDEO]](https://nczas.com/wp-content/uploads/2026/06/andrzej-szeptycki-nczas-100x70.jpg)





