Szok! Michał Wiśniewski bierze ślub po raz piąty! Kim jest jego wybranka?

Michał Wiśniewski. / foto: PAP
Michał Wiśniewski. / foto: PAP

Michał Wiśniewski już po raz piąty stanie na ślubnym kobiercu. Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów oświadczył się poznanej na portalu randkowym Paulinie. Kim jest jego wybranka?

Michał Wiśniewski to swego czasu jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, który swego czasu był na szczycie. Później zasłynął między innymi z częstych zmian partnerek.

W sumie Wiśniewski miał już cztery żony, a jak się okazuje niedługo po raz piąty stanie na ślubnym kobiercu. Jego żoną zostanie poznana na portalu randkowym Paulina.

Kobieta podobnie jak wokalista ma za sobą wiele życiowych doświadczeń. Jakiś czas temu tabloidy rozpisywały się o tym, że Paulina wprowadziła się do podwarszawskiej wilii Wiśniewskiego z czwórką dzieci.

Teraz media społecznościowe obiegła informacja o tym, że Michał i Paulina się zaręczyli. Informacje te potwierdza sam Michał Wiśniewski. Mężczyzna zmienił status na facebooku na „zaręczony”.

Okazuje się zatem, iż już niedługo Wiśniewski będzie mógł się pochwalić piątym ślubem. Ciągle jednak niewiele wiadomo o jego wybrance, która z pewnością będzie teraz obiektem wielkiego zainteresowania ze strony prasy.