Stonoga brutalnie atakuje żonę Ziobry Patrycję Kotecką. Sugeruje obrzydliwe rzeczy [FOTO]

Zbigniew Stonoga. / foto: Prt Sc Facebook
Zbigniew Stonoga. / foto: Prt Sc Facebook
REKLAMA

Zbigniew Stonoga twierdzi, że jest w posiadaniu materiałów, które mogą skompromitować żonę Zbigniewa Ziobry Patrycję Kotecką. Kontrowersyjny biznesmen opublikował też serię zdjęć, które mają rzekomo przedstawiać prokurator Prokuratury Krajowej sprzed 11 lat.

Zbigniew Stonoga to polski przedsiębiorca, wideobloger odpowiedzialny za publikację akt śledztwa w sprawie afery podsłuchowej w Polsce. Jest bardzo kontrowersyjną postacią, a w Internecie sporo jest osób, które twierdzą, że zostały przez niego oszukane.

Po wyjściu z więzienia Stonoga zaczął z uporem maniaka atakować ministra Zbigniewa Ziobrę. Kulminacja tego konfliktu miała nastąpić wczoraj. Stonoga opublikował, w serwisie z filmami dla dorosłych, film, na którym rzekomo znajduje się żona Ziobry Patrycja Kotecka. Wideo zostało już usunięte.

REKLAMA
Zbigniew Stonoga na popularnej platformie z filmami dla dorosłych

Stonoga zaatakował również prokurator Prokuratury Krajowej zdjęciami sprzed 11 lat. Biznesmen opublikował fotografie skrępowanej kobiety. Rzekomo jest to właśnie prokurator, a zdjęcia mieli zrobić mafiozi.

Zdjęcia i informacje mają pochodzić od byłego członka mafii pruszkowskiej o pseudonimie „Broda”. Stonoga spotkał się z nim, po czym mężczyzna został ciężko pobity przez nieznanych sprawców.

Zdjęcia to fałszywka?

Zdjęciom publikowanym przez Stonogę nie dają wiary osoby publiczne. Publicyści i osoby z otoczenia prokurator nie uważają biznesmena za wiarygodnego.

Cała sprawa zdaje się bardzo niejasna. Trudno oprzeć się wrażeniu, że Stonoga, już po raz kolejny, zmierza prostą drogą do więzienia.

REKLAMA