Natalia Oreiro zagraniczną gwiazdą Sylwestra Marzeń TVP. To aktywistka ruchu LGBT [WIDEO]

Natalia Oreiro w koszulce z flagą LGBT i Jacek Kurski. Foto: YouTube NataliaOreiro.cz/PAP/Bartłomiej Zborowski
Natalia Oreiro w koszulce z flagą LGBT i Jacek Kurski. Foto: YouTube NataliaOreiro.cz/PAP/Bartłomiej Zborowski

Zagraniczną gwiazdą Sylwestra Marzeń TVP w Zakopanem będzie urugwajska aktorka i piosenkarka Natalia Oreiro. Jak się okazuje, to aktywna działaczka na rzecz ruchu LGBT.

Natalia Oreiro to urugwajska aktorka i piosenkarka. Sławę natomiast zdobyła dzięki telenoweli „Zbuntowany anioł„. Produkcja odniosła sukces także w Polsce. To z tej telenoweli znają ją Polacy.

Potem zajęła się muzyką i śpiewa aż do dnia dzisiejszego. Przez ten czas wydała trzy albumy studyjne i 14 singli. Do tej pory sprzedała na świecie aż 11 mln egzemplarzy płyt.

O występie zagranicznej gwiazdy poinformowało samo TVP. Wyemitowano nawet specjalny spot, w którym urugwajska piosenkarka łamaną polszczyzną zaprasza na Sylwestra Marzeń TVP do Zakopanego.

Jak się okazuje, Natalia Oreiro znana jest za granicą z zupełnie innego powodu. To aktywistka ruchu LGBT.

Jestem zwolenniczką małżeństw osób tej samej płci. Ta sama miłość, te same prawa o tych samych nazwach. Małżeństwo dla wszystkich mężczyzn i kobiet – mówiła Natalia Oreiro w spocie na rzecz LGBT w 2010 roku.

Z kolei w ubiegłym roku w ramach promocji swojej piosenki „United by love” (ang. Zjednoczeni przez miłość) Oreiro pojechała do Rosji. W Rosyjskim Radiu pojawiła się w koszulce z flagą totalitarnego ruchu LGBT.

6 KOMENTARZE

  1. Szkoda była westchnieniem sporej ilości nastolatków i teraz oni właśnie ją skreślają z list swoich marzeń :p

    • Ot kolejny raz wychodzi cała hipokryzja rządzących pisiaków. Niby krytykują chwalących lgbt na swoich portalikach czy w tvpis , a sami zapraszają ich na bale .

      • Hipokryzja TVP idzie w tej kwestii jeszcze dalej. W dwóch serialach tej stacji tj. „Stulecie Winnych” i „Barwy szczęścia” silnie eksponowane są wątki homoseksualne. Oprócz tego stacja ta transmitowała w tym roku Konkurs Eurowizji w Tel Awiwie, gdzie też bardzo mocno promowano LGBT.

Comments are closed.