
REKLAMA
Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk byli największymi gwiazdami Sylwestra Marzeń TVP 2. Królową polskiej muzyki zapytano, co tak naprawdę sądzi o królu disco-polo. Jej odpowiedź może zaskakiwać.
Za nami Sylwester TVP 2 pod Tatrami. Jednymi z największych gwiazd tego wydarzenia byli Maryla Rodowicz i Zenek Martyniuk. Co królowa polskiej muzyki sądzi o królu disco-polo?
Maryla Rodowicz co prawda nie zdradziła, co sądzi o Zenku Martyniuku, jednak jej odpowiedź może sugerować, że nie ma najlepszego zdania o popularnym muzyku.
REKLAMA
– Nie ma znaczenia, co ja myślę o Zenku. Dużo ludzi go kocha. I na tym polega tolerancja, której brakuje na przykład w Sejmie – powiedziała Rodowicz.
– Mam dosyć tego poniżania innych. Dajmy sobie żyć! Zenek ma swoją widownię. Disco polo jest popularne w Polsce już od lat 90. i trzeba to uszanować – dodała wokalistka.
Źródło: Super Express
REKLAMA