Roksana Węgiel sporo ryzykowała, ale opłaciło się. Wiemy, ile nastolatka zarobiła za dwa występy na Sylwestra

Roksana Węgiel. / foto: Instagram
Roksana Węgiel. / foto: Instagram

Roksana Węgiel postanowiła powtórzyć manewr Sławomira z ubiegłego roku. Nastoletnia gwiazda wystąpiła na dwóch imprezach sylwestrowych. Najpierw pojawiła się w Gdańsku, a następnie w Zakopanem.

Roksana Węgiel to prawdziwe objawienie tego roku. Nastolatka pod koniec 2018 roku zwyciężyła Eurowizję Junior, a rok 2019 to gwałtowny wzrost popularności. Nic dziwnego, że podczas Sylwestra gwiazda jest rozchwytywana.

Ostatni dzień poprzedniego roku był dla Węgiel szczególnie pracowity. Nastolatka pojawiła się bowiem aż na dwóch imprezach na Sylwestra. Najpierw wystąpiła w Gdańsku, a następnie samolotem i samochodem przemieściła się do Zakopanego.

Oba występy jak nietrudno się domyślić dzieliło zaledwie kilka godzin. To sprawiło, że Roksana Węgiel sporo ryzykowała. Drobne opóźnienie samolotu lub samochodu i nie pojawiłaby się na scenie Sylwestra Marzeń TVP 2.

TVP udało się namówić Roxi na dodatkowy, drugi tego wieczora koncert. Zaraz po występie w Gdańsku poleci samolotem do Krakowa, gdzie już na lotnisku czekać będzie na nią prywatny samochód z kierowcą, który zawiezie ją prosto do Zakopanego – mówił jeszcze wczoraj informator „Pudelka”.

Ryzyko nastolatce jednak zdecydowanie się opłaciło. Roksana Węgiel pojawiła się na imprezie zarówno w Gdańsku, jak i w Zakopanem a za oba występy zarobiła nie małą kwotę 100 tysięcy złotych.