Nowa fala imigrantów prosto z Afryki lada dzień dotrze do Polski. Agencja ściąga ludzi z Demokratycznej Republiki Kongo [VIDEO]

Nowa Fala Imigrantów z DRK i Indonezji w Polsce. Foto: Facebook Agencja Pracy Prosupport
Nowa Fala Imigrantów z DRK i Indonezji w Polsce. Foto: Facebook Agencja Pracy Prosupport

Do Polski szykuje się nowa fala imigrantów. Agencja pracy Prosupport z Gorzowa Wielkopolskiego pochwaliła się rozmowami w Demokratycznej Republice Kongo. Jak sami piszą, „dużo rozmawialiśmy o stworzeniu możliwości dla tamtejszej społeczności”.

Do Polski szykuje się nowa fala imigrantów, tym razem z samego środka Afryki.

Podczas naszej ostatniej wizyty w Demokratycznej Republice Kongo dużo rozmawialiśmy o stworzeniu możliwości dla tamtejszej społeczności. Okazało się, że znaleźliśmy wspólny język, a nasza propozycja zapewnia wygraną każdej ze stron – czytamy w opisie filmu na facebookowym profilu Agencja Pracy Prosupport.

Planujemy uczyć języka osoby z tamtego regionu i udostępniać możliwości pracy w Polsce. To dla nich bardzo ważne, gdyż w ten sposób poszczególne osoby będą mogły polepszyć sytuację materialną swoją i swoich rodzin. Wiele osób wylatuje stamtąd za lepszym życiem i cieszymy się, że możemy zatrzymać ich w naszym kraju – napisano.

Zaznaczono też z dumą, że „tworzy to także kolejną okazję do większego otwarcia kulturowego miasta Gorzowa Wielkopolskiego i okolic”. Agencja zapewnia, że „pierwsi pracownicy z Demokratycznej Republiki Kongo przyjadą do nas już w styczniu”.

Agencja w innym poście chwali się, że „znaleźliśmy partnera w Indonezji”.

Przypominamy, że Polska w ekspresowym tempie zbliża się do pozycji lidera w polityce multikulti. Raport Eurostatu wskazuje, że nasz kraj – wbrew rządowej propagandzie – w ubiegłym roku spośród wszystkich krajów Unii Europejskiej przyjął najwięcej legalnych imigrantów spoza UE. Wyprzedziliśmy w tym względzie nawet Wielką Brytanię i Niemcy.

Warto też zwrócić uwagę na liczby w Urzędzie ds. Cudzoziemców, gdzie ilość wydawanych pozwoleń nie tylko jest ogromna, ale ciągle rośnie. W tym roku, który ma ledwie jeden dzień roboczy, wydano już ponad 600 pozwoleń na przybycie imigrantów do Polski. Najwięcej wydał wojewoda małopolski (177) i mazowiecki (144).

Źródła: facebook.com/migracje.gov.pl/nczas.com

9 KOMENTARZE

 1. jak to jest ze jakaś tam agencja z jakiegoś tam zadupia ściąga sobie imigrantów a rzad w palcem w bucie nie kiwnie?

  • Rząd tego nie robi , bo daje przyzwolenie i…. znalezli furtkę . Zobaczymy , czy tak chętnie będą pracować jak chcą szybko wyjechać . Stawiam 100 do jednego , że nic z tego nie będzie . Oni są genetycznie obciążeni wstrętem do pracy jak hinduscy bramini.

 2. A w którym momencie była ta rządowa propaganda? Bo ja jedynie pamiętam, że PiS nie chciał wpuścić nielegalnych imigrantów, którzy polowali tylko na niemieckie zasiłki (i chwała im za to). Jeśli ktoś jest legalnym imigrantem i legalnie w Polsce pracuje, to ja nie widzę problemu. Ewentualny problem pojawia się gdy goście zaczynają rozrabiać. Ale wiemy dobrze, że jeśli tu ktoś pracuje to będzie się bał stracić pracy.

 3. Czy przyjadą z kałasznikowami, czy tez dojadą one później, kiedy drodzy goście poczują taką potrzebę?
  Przypuszczam, że nie będą mieli innego wyjścia gdy wewnętrzny głos im podpowie, by zacząć walkę z tradycyjnym polskim antysemityzmem.

 4. Na naszych oczach rząd pozwala na wrogie przejęcie naszego kraju. A my siedzimy na dupie.

 5. Polscy janusze biznesu niedługo będą imigrantów z kosmosu sprowadzać, żeby tylko polakowi nie dać więcej niż 1600zł

 6. W Polsce już jest prawie 1 milion więcej młodych mężczyzn niż kobiet, a w szkołach 150 tys. chłopców więcej niż dziewczynek, ściąganie jakichkolwiek mężczyzn to zdrada stanu.

 7. Pamiętajmy, że w PL ok. 1.5 mln pracowników pobiera pensję minimalną.

Comments are closed.