80 mln dolarów za głowę Trumpa. Iran robi zrzutkę

Donald Trump. Foto: PAP
Donald Trump. Foto: PAP

Organizatorzy procesji żałobnej zabitego przez USA Sulejmaniego wezwali do zrzutki. Chcą zebrać 80 mln dolarów dla mordercy prezydenta Donalda Trumpa.

Szokujący apel wystosowali organizatorzy procesji żałobnej generała Kasema Sulejmaniego. Sulejmani zginął w nocy z czwartku na piątek w ataku rakietowym USA.

Teraz organizatorzy pogrzeby zaapelowali do Irańczyków by zrzucili się po dolarze na „głowę Donalda Trumpa”. Apel wyemitowała irańska państwowa telewizja.

Jeden z organizatorów pogrzebu wyjaśnił, że skoro Iran ma 80 mln obywateli, to każdy powinien na ten cel jednego dolara. To daje kwotę 80 mln dolarów.

Szczątki Kasema Sulejmaniego i pięciu innych Irańczyków, którzy zginęli z rąk Amerykanów, przybyły w niedzielę do Iranu. Na ulicach pojawiły się tysiące ludzi, którzy przeszli w pożegnalnej procesji.

Sulejmani był dowódcą Al-Kuds. To formacja wydzielona w irańskim Korpusie Strażników Rewolucji, która podlega bezpośrednio irańskiemu Najwyższemu Przywódcy. Jej celem są operacje wojskowe poza granicami Iranu oraz organizowanie, szkolenie i zaopatrywanie islamskich organizacji współpracujących z rządem irańskim.

Teraz wodzem Al-Kuds, a tym samym ok. 15 tys. żołnierzy został zastępca Sulejmaniego Esmail Ghaani.

Jego pierwszym celem jest zemsta za śmierć mentora.

Źródło: Al Arabiya / Fakt

6 KOMENTARZE

  1. No i się doigrał
    chociaż jego poprzednicy też byli umoczeni satanizm, okultyzm, pedofilia, Skull and Bones …
    Georg Bush sr, Bush jr, Bill Clinton, Barak Obama który za żonę ma faceta przebranego za kobietę …

  2. Na miejscu Iranu zaprosiłbym międzynarodowych obserwatorów w celu monitorowania czy z ich terytorium nie było coś wystrzelone w kierunku Europy, Izraela, Arabi Saudyjskiej lub kogo kolwiek bo Izrael lub USrael sam może to wystrzelić bo mają ogromną ochotę na wywołanie wojny ale winą za to będą chcieli obarczyć Iran żeby świat ich poparł a następnie pomógł w wojnie przeciw Iranowi. Jak zwykle Syjon nie cofnie się przed niczym żeby osiągnąć swój cel a szczególnie gdyby dało się to zrobić rękami innych ludzi lub krajów.

Comments are closed.