PILNE! Grzegorz Braun zgłosił projekt uchwały o wycofaniu polskich wojsk z Iraku [VIDEO]

Grzegorz Braun/fot. YouTube/NCzasTV
Grzegorz Braun/fot. YouTube/NCzasTV

Poseł Konfederacji, Grzegorz Braun, zgłosił w Sejmie projekt uchwały o wycofaniu polskich wojsk z Iraku.

Wniosek formalny Grzegorza Brauna, dotyczący wprowadzenia do porządku obrad Uchwały Sejmu RP w sprawie wycofania wojsk polskich z terytorium Iraku.

Braun do posłów PiS: „Chcecie być na wojnie! Wy chcecie żeby wojska polskie odgrywały rolę wojsk okupacyjnych. A my chcemy inaczej.”

7 KOMENTARZE

  1. Polskie państwo powinno trzymać się jak najdalej od wojennego szaleństwa. Skoro obóz rządzący zachowuje się, jakby tego nie rozumiał, opozycja powinna zacząć organizować uliczne demonstracje antywojenne. Jeśli rządzący nie chcą spytać społeczeństwa w referendum w tak ważnej sprawie, jak udział w okupacji nielegalnej Iraku, to społeczeństwo powinno wypowiedzieć się nogami na demonstracjach antywojennych. I kto ma je zorganizować jak nie opozycja? Bo chyba nie liczy opozycja, że samym sejmowym gadulstwem przejmie się partia wojny?

  2. Zamieściłem tę informacje w komentarzu na Interii. po kilkunastu minutach setki lajków aż w końcu skasowana. NIGDZIE, prócz tego portalu niema o tym wniosku informacji. wygląda to na blokadę. czyżby już nas w to wplątali…?

  3. Nie róbcie zamieszania wy pseudo politycy !!!!! O wycofaniu wojsk zadecyduje dowództwo NATO !!!! Zrozumiał „Filip z konopii” ????

    • Z ciebie taki patriota jak z kaczynskiego/tuska mąż stanu. Pier..dolisz trzy po trzy.

  4. Zobowiązania wynikające z uczestnictwa w NATO nie dotyczą obszaru, w którym znajdują się Irak i Iran (art. 6 traktatu)

  5. Trzeba w Iraku podpierać się, że nie ma jednomyslności i wiele osób mysli inaczej. Zawsze to lepiej wygląda. Dyplomaci powinni tego się trzymać.

Comments are closed.