Krzysztof Bosak i problemy z matematyką? Internauci pomagają w liczeniu do 12

Krzysztof Bosak/fot. Facebook Krzysztof Bosak - Grupa Sympatyków
Krzysztof Bosak/fot. Facebook Krzysztof Bosak - Grupa Sympatyków

Polski Sejm głosował dziś nad przekupstwem wyborczym, zwanym dla zmylenia przeciwnika 13. emeryturą. Niestety niemal wszyscy zagłosowali za. W tym gronie znalazł się Krzysztof Bosak.

Krzysztof Bosak jako jedyny z Konfederacji zagłosował „za”. Pozostali posłowie wstrzymali się od głosu, poza Jakubem Kuleszą, który miał odwagę by zagłosować „przeciw” temu przekupstwu wyborczemu.

W czwartek Sejm uchwalił coroczne wypłacanie tzw. 13. emerytury. „Za” zagłosowało aż 432 posłów, 9 wstrzymało się od głosu, a 1 był przeciwko.

Oczywiście jak zwykle używane są chwytające za serce argumenty, które skupiają się na tym, że „biedni emeryci dostaną 1000 złotych więcej”. Zupełnie zaskakująco w tym roku pieniądze zostaną wypłacone w kwietniu, tuż przed wyborami prezydenckimi.

– 13. emerytura. Sejm przegłosował ustawę. Panie @krzysztofbosak rok ma 12 miesięcy. Mam nadzieję, że pomogłem 😇 – pisze życzliwie na Twitterze „Name. No Name.”.

5 KOMENTARZE

  1. Widac, ze JKM-a zal w dupe sciska, ze K. Bosak prowadzi w prawyborach prezydenckich w Konfederacji. Mikke obudz sie, twoj czas juz przeszedl, pora na mlodsze pokolenia. To nie jest czas na agentow Putina jakim ty jestes.

    • Najpierw doczytaj na czym polegają prawybory i ich zasady zanim zaczniesz wypisywać bzdury. To nie jest wyścig personalny jak sugerujesz, więc bosak niczego nie wygrywa. Najprawdopodobniej skończy się tym, że decydujący głos będzie miał Grzegorz Braun i jego elektorzy kogo w efekcie poprze. Czy Wolnościowców, czy narodowców. Jego głos najprawdopodobniej będzie decydujący, w którym kierunku przechyli się szala. Wszystko do tego jak na razie zmierza.

  2. I tak naród głupi znów się wygłupi i zagłosuje na tego kto go przekupi.
    Jako rzekł Lec : „gdy powiewają sztandary to zrozum znajduje się w trąbie!”

  3. zamiast zwolnić emerytów z podatku, to oni wypłacają propagandowe 13stki. Dalszy ciąg upadku naszego kraju.Te 13stki dostana też ok 40 tys. ludzi co pobierają emeryturę za holokaust, a to wszystko z naszej polskiej kasy.

Comments are closed.