Prezydent Duda: „Pokażcie mi Polaka który nie ma choćby najmniejszej domieszki krwi żydowskiej” [VIDEO]

Prezydent Andrzej Duda. Foto: PAP
Prezydent Andrzej Duda. Foto: PAP

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką wziął udział w świąteczno-noworocznym spotkaniu z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce. W jego trakcie wygłosił przemówienie, w czasie którego padły słowa, który wzbudziły liczne komentarze internautów.

W środę 8 stycznia o godz. 17 w Pałacu Prezydenckim odbyło się świąteczno-noworoczne spotkanie z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce – poinformowała w komunikacie Kancelaria Prezydenta.

Wziął w nim udział prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą. Jak powiedział prezydencki minister Wojciech Kolarski, spotkanie zorganizowano z okazji niedawnego święta Chanuki. „Z powodów kalendarzowych i nieobecności pary prezydenckiej w Warszawie, takie spotkanie nie mogło się odbyć wcześniej” – wyjaśnił.

Kolarski poinformował, że zaproszeni zostali m.in. Naczelny Rabin Polski, ambasador Izraela w Polsce, przedstawiciele Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce oraz gmin wyznaniowych. Podczas spotkania miało miejsce wystąpienie Prezydenta RP, które wzbudziło liczne komentarze.

49 KOMENTARZE

 1. Prezydent 38 mln Kraju bredzi:
  „Na spotkaniu z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce # Duda stwierdził, że:
  – jest prezydentem wszystkich Polaków
  – nie nie ma Polaków, którzy na 100% mogą powiedzieć, że nie mają w swojej krwi, choćby małej domieszki krwi żydowskiej: – tylko matka jest pewna (?)”
  Ta brednia – bądź co bądź Prezydenta – nieodparcie zmusza do postawienia innej jeszcze, znacznie poważniejszej i dużo bardziej prawdopodobnej, wątpliwości:
  „Nie ma prezydenta, który mógłby w 100% powiedzieć, że nie ma jego krwi, bardzo dużej domieszki krwi zdrajcy i idioty”

 2. KOMENTARZ: Prezydent 38 mln Kraju bredzi: „Na spotkaniu z przedstawicielami społeczności żydowskiej w Polsce # Duda stwierdził, że:– jest prezydentem wszystkich Polaków; – nie nie ma Polaków, którzy na 100% mogą powiedzieć, że nie mają w swojej krwi, choćby małej domieszki krwi żydowskiej: – tylko matka jest pewna (?)”; Ta brednia – bądź co bądź Prezydenta – nieodparcie zmusza do postawienia innej jeszcze, znacznie poważniejszej i dużo bardziej prawdopodobnej, wątpliwości: „Nie ma prezydenta, który mógłby w 100% powiedzieć, że nie ma jego krwi, bardzo dużej domieszki krwi zdrajcy i idioty”

 3. Dyplomacja na tym polega, że mówi się każdemu to co chce usłyszeć.
  Ale nauka chyba nie kłamie gdy mama nie powie bo kocha dzieci swoje.
  Rozkład procentowy haplogrup Y-DNA wśród mieszkańców Polski
  I1 – 8.5
  I2a – 5.5
  I2b – 2
  R1a – 57.5
  R1b – 12.5
  G2a – 1.5
  J2 – 2.5
  J1 – 0
  E1b1b – 3.5
  T – 0.5
  Q – 0.5
  N1c1 – 4
  Literatura: Distribution of European Y-chromosome DNA (Y-DNA) haplogroups by country in percentage http://www.eupedia.com/europe/european_y-dna_haplogroups.shtml

  European Y-DNA haplogroups frequencies by country
  eupedia.com

  • Słusznie zauważono, nie tylko to ale w dodatku musimy wiedzieć że r1b nie równe r1b, dużo rodzai jest r1b w tym takie pochodzące od R1a. Ergo rodzime. Wszystkie domieszki to są domieszki najazdowe. NAwet w auDNA zauważymy nadmierna homogenicznośc społeczeństw a więc narodów na świecie.

   • R1b pochodzące od R1a??? Ciekawe rzeczy Waszmość prawisz. Do tej pory myślałem, że chromosom Y dziedziczy się z ojca na syna w stanie niezmienionym lub może zajść jakaś mutacja. Ale to nie będzie tak, że z R1a wyewoluuje w R1b tylko do R1a dopiszesz kolejne litery i cyfry. Oczywiście te główne mutacje oznaczane literami typu R pochodzą od wcześniejszych, ale nie ma opcji żeby było tak jak piszesz. Więc niech ta merytoryka puknie porządniej bo na razie…

 4. Kiedy ten the bill wyjmie ten swoj brozawy nos i brode z tych zydowskich posladow

 5. no własnie Kwasniewski Balcerowicz Mazowiecki Komorowski byli są Żydami i zrobili prywatyzację .

 6. Duda chrzani trzy po trzy… Nieważne że obraża, że jego słowa mogą wywołać wojnę z racji stanowiska, które piastuje, nieważne, to wszystko dla niego, bo on jest prezydent i mu wszystko wolno. A tak naprawdę jest głupim nieodpowiedzialnym człowiekiem, marionetką , więc liczy, że jakąkolwiek wojnę wywoła, to ktoś „nad nim” to odkręci… Taki jest prezydent Polski, dotarło do wszystkich, którzy na niego głosowali?

 7. Szanowni państwo, ja po prostu znienawidziłam tego szemranego prezydenta za to, ze obraził moją śp.Matkę, Babcie, praBabcie i wszystkie moje poprzedniczki. Plugawy miglanc. Może jego prababka kur…ła się na prawo i lewo. może. Ale od moich przodków WARA ci, łachudro.

 8. Jest to atak na Polaków, bo jest to definicja Polskości jako uczucie i paszport. Ergo multikulti. Polak jest ten kto jest potomkiem Polaków i nie ma innego. I tyle w temacie, ergo z krwi i kości. jest to jedyna definicja która jest spójna, i niezmienna. I Pozwala na to aby naród istniał jakiekolwiek arbitralne definicje takie jak P. Duda opisuje są nie do przyjęcia bo jest to defacto zabieranie Polakom prawo do własnego dziedzictwa, do własnej kultury i nawet ziemi, do własnego kraju. Bowiem to wszystko staje się własnością osób które spełniają jego arbitralną definicje Polaka. I tak na zachodzie rozłożyli narody, wpajając ludziom mit że są wszyscy tacy mieszani i tacy sami a narodów nie ma. Juz arystotel obserwował że narody istnieją i nie tylko on, ale prawie wszyscy starożytni uczeni używali jakiejś formy słowa naród aby opisać państwa.

  Jeżeli Polak jako słowo ma mieć znaczenie to musi to być słowo które ma definicje objektywna, spójną z rzeczywistością. Polak z krwi i kości. Nie ma żadnego innego. A kto twierdzi inaczej, pamiętajcie że chcą wam zabrać tożsamośc i je udostępnić wszystkim, stajesz się tylko kolejnym pionkiem na planszy świata, stajesz się efektywnie nikim.

  • Już Ci wyżej napisałem, że nie bardzo masz pojęcie o czym piszesz. Kto jest prawdziwym Polakiem? Ktoś kto ma odpowiednie geny czy może ileś mieszka w Polsce? Umiesz zdefiniować? Ja mam I1 więc mój przodek zostawił tu geny z 1000 lat temu. Mogę czuć się Polakiem? Czy może muszę mieć R1a? A może dyskwalifikują mnie inne domieszki bo mam sporo rodów przebadanych i poza aszkenazyjskimi i cygańskimi genami mam chyba wszystkie popularne w Polsce.

 9. Sorry, ale 1-3% genów żydowskich nie czynią z Polaków Żydów panie (p)reŻYDencie Juda.
  Polacy są biali, są Aryjczykami odłamu słowiańskiego (z domieszką innych szczepów aryjskich – germańskiego, irańskiego/scytyjskiego/sarmackiego, bałtyjskiego itd) i zachowanie takiego charakteru etniczno-rasowego musi być priorytetem nas-Polaków. Jak i to, że kontrolować Polskę musi tylko taki etnos. Polska będzie etnicznie polska, albo bezludna, a „mieszać się” na większą skalę to tylko ze spokrewnionymi białymi i indoeuropejskimi ludami.
  Jak będą czytać mój komentarz internetowi „antyrasiści”, co będą pociskać swoje neo-łysenkowskie pierdolety w stylu „muh nazista”, „muh rasy nie istnieją”, „muh wszyscy są wymieszani”, „muh rasista pseudonaukowy” to na zaś piszę, że mam dla nich pewną informację – możecie sobie podać ręce z antifą, bo oni również są „antyrasistami” :^)

Comments are closed.