Pedofilka skazana na 8 lat. Udawała chłopca, by uwodzić dziewczynki

Pedofilka Gemma Watts udawała, 16-latka, by uwodzić młode dziewczęta. Zdjęcie: Londyńska Policja Metropolitalna
Pedofilka Gemma Watts udawała, 16-latka, by uwodzić młode dziewczęta. Zdjęcie: Londyńska Policja Metropolitalna
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!
Jedwabne. Rekonstrukcja mordu - WYSYŁKA OD RĘKI!

Sąd w Londynie skazał na 8 lat więzienia pedofilkę, lesbijkę która uwodziła młode – nawet 13-letnie dziewczęta. By to zrobić, Gemma Watts udawała 16-letniego chłopca.

21-letnia dewiantka Gemma Watts prowadziła polowanie w sieci. Tam wymieniała się zdjęciami, w tym intymnymi, słała wiadomości, prowadziła flirt z dziewczętami. Wiele z nich miała zaledwie 13 lat. Pedofilka, by je uwieść sama udawała 16-letniego chłopca. Robiła sobie odpowiedni makijaż, chowała włosy, zakładał chłopięce ubrania. W kilku przypadkach udało jej się nawet zwieść rodziców dziewczynek.

Gemma Watts założyła kilka fałszywych kont w mediach społecznościowych i przedstawiała się jako Jake Waton, który jeździ na deskorolce i dorabia pracując na kasie w jednym ze sklepów z odzieżą dla nastolatków. Lesbijka bardzo zręcznie manipulowała dziewczętami i wiele z nich udało jej się uwieść. Pedofilka z niektórymi z nich zdołała się umówić. Dla kilku z nich były to pierwsze w życiu randki.

Po raz pierwszy Watts wpadła w kwietniu 2018 roku po tym, jak na policję trafiło doniesienie 14-latki która została zaatakowana seksualnie przez swojego chłopaka. Miał być nim ów 16-latek Waton. Gdy policja sprawdziła doniesienie i tożsamość napastnika okazało się, że chodzi własnie o pedofilkę Watts.

Po tej sprawie wszczęto śledztwo i Watts została nawet aresztowana. Zwolniono ją jednak za kaucja, ale śledztwo trwało nadal.

W październiku 2018 policja nakryła ją z 15-latką, której zaginięcie zgłosili rodzice. Dziewczyna zeznała policji, że również została napadnięta. Wszystko wskazuje na to, że w taki własnie sposób działała pedofilka. Udawała chłopca, doprowadzała do randki, a na niej napadała na dziewczyny.

Lesbijka została skazana na 8 lat więzienia za 4 udowodnione takie przypadki. Podejrzewa się jednak, że ofiar było znacznie więcej. Niektóre z dziewczynek były zakochane w nastolatku i przeżyło wstrząs, gdy okazało się, że jest on dorosłą kobietą. Śledztwo postępuje powoli, własnie ze względu na delikatność spraw.