Ekoterroryści atakują w Hiszpanii! Tym razem bronią byków z placu Toros [VIDEO]

Foto: screen

Ekoterroryści odgrywają sytuację z 54 bykami, które zabijane są podczas festiwalu San Fermino. „Pokazujemy życie, które dobiegło końca w czasie tego święta” – skandują.

San Fermino Festival odbywa się w dniu hiszpańskiego święta ku czci św. Firmina, obchodzonego każdego roku w Pampelunie.

W ten dzień strzelają szampany, które wylewane są na głowy zebranych. Wieczorem stado składające się z 6 krów i 6 byków przemierza 825 metrów wąskimi uliczkami, kończąc bieg na Plaza de Toros. W gonitwie uczestniczą śmiałkowie, których z roku na rok przybywa. Trzymając w dłoni zwinięte gazety, prowadzą oni stado do celu. Wieczorem każdego dnia odbywa się corrida, w której uczestniczą byki z porannej gonitwy.

Chcieliśmy zaprezentować to wśród ludzi, aby wyglądało to realnie. Tak, jak wiele festiwali, które kończą się na placu Toros – wołają ekoterroryści w obronie byków.

Tej siły już nie zatrzymamy – czytamy w komentarzu.

nczas.com

6 KOMENTARZE

  1. Czyli wg redakcji Ncz torturowanie i zabijanie zwierzat dla zabawy jest OK. No w sumie lekka pedofilia tez jest OK – przynajmniej zachwala ja p.JKM. Co jeszcze… co jeszcze? Moze w Polsce powrocimy z tradycja smazenia kotow zywcem…

    • Co do kotów to dlaczego by ich nie powybijać?
      W ostatnich latach praktycznie przestały już łowić myszy a stały się po prostu plagą niszczącą praktycznie wszystkie małe dzikie zwierzęta (ptaki, żaby, jaszczurki i co tam jeszcze).
      Koty są teraz po prostu uciążliwymi szkodnikami.

  2. psychicznie niezrownowazone wariatki, zjawiaja sie na tym zlocie idiotek i ciuli i jeszcze nie jedna z nich tam placze.Przeciez one sa dojrzale do domu wariatow, zamkniety zaklad psychiatryczny.

Comments are closed.