Jacy oni są bezczelni. Rosja chce potępienia Polski w RE za „próbę sfałszowania prawdy historycznej”

Władimir Putin i Angela Merkel. Foto: PAP/EPA
Władimir Putin i Angela Merkel. Foto: PAP/EPA

Rosja chce złożyć w Radzie Europy projekt rezolucji potępiającej Polskę za „próbę sfałszowania prawdy historycznej” w sprawie przyczyn wybuchu II wojny światowej – poinformował „Onet”. Państwo będące spadkobiercą jednego z największych fałszerzy historii, chce potępienia Polski za rzekome fałszowanie przeszłości.

Rosja chce potępienia Polski na arenie międzynarodowej. Przewodniczący komisji spraw zagranicznych rosyjskiej Dumy Leonid Słucki zapowiedział złożenie projektu rezolucji w Zgromadzeniu Parlamentarnym Rady Europy.

Jak przekonuje, rosyjscy parlamentarzyści w Zgromadzeniu Parlamentarnym będą przekonywać innych posłów reprezentujących parlamenty państw Rady Europy do poparcia rezolucji.

Naszym zadaniem jest konsekwentne przekazywanie prawdy tym, którzy nie wiedzą, co się dzisiaj dzieje w Warszawie – powiedział Słucki. – Chodzi o to, by więcej polityków w Europie zdało sobie sprawę, jakie niedopuszczalne wydarzenia mają miejsce w Polsce i jakie decyzje są podejmowane – dodał komisarz spraw zagranicznych rosyjskiego parlamentu.

Chodzi o rezolucję Sejmu sprzeciwiającą się wypowiedziom rosyjskich polityków w kwestii II wojny światowej.

Rosyjscy politycy będą pracować na wszystkich międzynarodowych platformach, aby przekazać prawdę o tym, jak wypaczane są wyniki II wojny światowej – przekonuje Słucki.

Czy ich bezczelność ma jakiekolwiek granice?

Źródło: onet.pl

7 KOMENTARZE

 1. A po co my mamy się nimi i innymi przejmować skoro i tak kupujemy od nich ropę, gaz i węgiel. Normalne Państwo nie lamentuje tylko natychmiast wydala ambasadę takiego belzebuba i zaprzestaje handlu. No ale ilu Polaków zgodzi się na zaciśnięcie pasa w imię zasad ???

 2. No tak, powinniśmy natychmiast wypowiedzieć wojnę Federacji Rosyjskiej aby pomścić zniewagę.
  Wodzu Jarosławie prowadź na Moskwę, ale idź przodem!

 3. Podziękujcie Fotydze, najbardziej się przyczyniła ostatnio. I wszystkim awanturnikom popierającym dywersje majdanowe, którzy nawet motocyklistom nie przepuścili.

 4. Nie na darmo Netanjahu tyle razy latał do Moskwy, nie na darmo Żydzi w Izraelu pomnik Armii Czerwonej postawili…Żydowsko-stalininowską wersję historii będą teraz razem lansowali ze szkodą dla Polski. Teraz w „negocjacjach” z Polską przemysł holocaustu obok antysemickiej, niemieckiej, będzie grał też ruską kartą – jak zapłacicie to polscy żydzi będą was bronili…Niemcy, Żydzi i Rosja antypolski sojusz odnowili. Niemcy w tym trio są najbardziej subtelni bo w ataku na Polskę wykorzystują struktury UE. Sytuacja Polski jest gorsza niż w 1939, a to wszystko za sprawą Żydów i ich pomocników (co zresztą zapowiadali) których należało w miarę możliwości osądzić za zbrodnie przeciwko Polsce i narodom Europy już w 1968 roku, a na pewno w latach 90 tych po wyjściu Armii Czerwonej – niestety towarzystwo magdalenkowe, i jego odpowiednik w Moskwie, którego trzon stanowią Żydzi ma do dziś za dużą władzę i utrzymuje społeczeństwa Polski i Rosji zupełnie ogłupione zwłaszcza co do roli Żydów w transformacji ustrojowej i przejęciu władzy po niej.

 5. Oczekuję, by wszyscy ci, którzy podejrzewali Witolda Riezuna – piszącego pod pseudonimem Wiktor Suworow książki rozjaśniające genezę II WŚw. – o wykonywanie w ten sposób zlecenia Moskwy, w końcu wyjaśnili jaką logiką się kierowali.
  Bo ja próbowałem się tej logiki doszukać i nie chciało mi wyjść nawet na to, że towarzysze radzieccy chcieli się przyznać do wszystkiego ale nie bezpośrednio, no i wybrali drogę pośrednią „na zdrajcę”, który powie prawdę, a oni ….. jeszcze się nie przyznają ale potem, no to już i tak wszystko będzie jasne, no to do czego się przyznawać.
  I teraz pada ta ostatnia … logika, bo Moskwa udowadnia, że nawet w wielkiej smucie … nie musi się przyznawać do niczego, jak pokazał początek lat 90-ch, jak i szukanie sojuznikow protiw faszystof, kiedy to tow. Stalin radził szukać polskich oficerów w Mandżurii.
  Teraz Moskwa najbezczelniej w świecie odpala zielonego ludzika („taki mundur można kupić w każdym sklepie”), który wali kłamstwa mogące przyjść do głowy tylko rasowemu enkawudziście podczas wielomiesięcznych przesłuchań swoich ofiar, gdy one zapominają kim są i jak się nazywają.
  Oczywiście Moskwa wie dlaczego chwyciła taką brzytwę do ręki, wcale nie za ostrze, – ono ma rezać.
  Jeśli, nie wszystko, to bardzo dużo można się dowiedzieć z bezpośrednich wystąpień Prez. Putina. I tak w czasie wywiadu udzielanemu amerykańskiemu dziennikarzowi indywidualnie, na jego pytanie dotyczące wielu zabójstw w Rosji na tle politycznym Władimir Władimirowicz wskazał zabójstwo Prezydenta F.J. Kennedyego i stwierdził, że ono nie miało miejsca w Rosji ale w USA.
  Słowa Putina poszły w eter do wszystkich, także do zleceniodawców zamachu na Kennedyego i do kolejnej potencjalnej ofiary, która może nie za bardzo wiedzieć, co i jak ma robić, żeby uniknąć losu Kennedyego.

Comments are closed.