Niezła afera! Pastor z Chicago kupił Bentleya. Ma też poważne zarzuty

Niezła afera! Pastor z Chicago kupił Bentleya. Ma też poważne zarzuty. Foto: Pixabay
Niezła afera! Pastor z Chicago kupił Bentleya. Ma też poważne zarzuty. Foto: Pixabay

Wiele wskazuje, że Clarence Smith Jr., pastor z Chicago, kupił Bentleya. Duchowny z New Life Impact Church miał również ukraść prawie milion dolarów z pieniędzy na biedne dzieci.

45-letni pastor z Chicago kupił Bentleya za 142 tys. dolarów. Pieniądze miały pochodzić z federalnego funduszu przeznaczonego na program żywieniowy i wpłacił je Wydział Oświaty stanu Illinois.

Jak donosi „Chicago Tribune”, pieniądze miały jednak trafić na prywatne konto pastora. To właśnie za jego pośrednictwem kupił on samochód oraz wydawał na inne zbytki.

– Szpanował drogimi butami, ubraniami, autami. Według mnie tak nie powinien się zachowywać pastor – mówi o duchownym dla telewizji WLS-TV Ravin Cosey, mieszkaniec dzielnicy North Lawndale.

Pastor usłyszał już 4 zarzuty, jednakże stanowcze je odpiera. Wydał nawet oświadczenie w sprawie.

– Całkowicie zaprzeczam jakimkolwiek zarzutom o oszustwa. Przez lata służyłem społeczeństwu i udowodnię to w sądzie – przekonuje.

2 KOMENTARZE

  1. Jak pastor kupił sobie Bentleya – to jestem spokojny. Nie studiowałem religioznawstwa i mogę oceniać tylko wedle Dekalogu. Szanuj Ojca i Matkę, nie beędziesz miał innych Bogów przede mną, miłuj bliźniego jak siebie samego . itd/ 10 przykazań i jasno napisanych przez Człowieka Syna Bożego. . Wprawdzie coś mi w PRL tłukli o Arianach ale b. pozytywnie. Dopiero teraz dochodzę do wiedzy, że Dekalog mają w dupie nie tylko protestanci (Predystynowani wybrańcy) i nawet te ostatnie watykańskie papieże łącznie z naszym z Wadowic. A Franek to sobie paczamamę na ołtarzu postawił i zrównał rzymskich katolików z marksistami. Czekam na rozwój 5G by zrobić łącze do Piekła i słuchać jak wyje dźgany widłami diabelskimi w dupę lubelski arcybiskup TW Filozof Życiński.

Comments are closed.