Polska policja rozdaje darmowe bilety lotnicze. Aby je dostać trzeba być na liście

Nietypowy list gończy wystawiony przez policję. fot. policja.pl
Nietypowy list gończy wystawiony przez policję. fot. policja.pl

Polska policja  rozdaje darmowe bilety lotnicze. Niestety wybrańcy muszą znajdować się na liście osób poszukiwanych.

Polska policja rozpoczęła nietypową akcję. Publikuje listy gończe w postaci darmowego biletu lotniczego. Jak dotąd wystawiono dwa takie „bilety” dla szczególnie niebezpiecznych przestępców ukrywających się za granicą.

Pierwszym z nich jest Rafał Zabłocki zamieszkały w miejscowości Czołowo 21, gmina Radziejów, województwo kujawsko-pomorskie. Przestępca jest znany także pod pseudonimem Kojot lub Cichy.

Poszukiwany 5 sierpnia 2003 r. w Jeleniej Górze, działając wspólnie i w porozumieniu z innymi mężczyznami, oddał z dwóch egzemplarzy broni palnej kilka strzałów w kierunku innego mężczyzny z zamiarem pozbawienia go życia. W wyniku odniesionych obrażeń ofiara zmarła.

Drugi poszukiwany to Grzegorz Włodarczyk zamieszkały w miejscowości Oleśniki 347, gmina Trawniki, powiat świdnicki, województwo lubelskie.

Poszukiwany w dniu 22.03.2019 roku dokonał zabójstwa żony poprzez zadanie jej nożem kilku ran kłutych.

Akcja wzbudziła liczne kontrowersje. Niektórzy komentujący zwracają uwagę, że przedstawianie w żartobliwy sposób listów gończych może ranić uczucia rodzin i bliskich zamordowanych.

2 KOMENTARZE

  1. Zaczyna się WILD WILD WEST tak bedą kiedyś decydentów i opozocjonistów ( nie-totalniaków) ścigać . Wystawią bilecik a potem nagrodę i bilecik dla znalazcy i delikwenta.

  2. A służba więzienna daje darmowe bransoletki i łańcuszek.

    no to teraz wiadomo dlaczego ci przestepcy tak daleko uciekają. Jak maja im fundować lot to niech będzie on najdłuższy. Logiczne.

    ale i tak kasujecie komentarze wiec mam was w … dalej niż najdłuższy bilet

Comments are closed.