Rewelacyjny Grzegorz Braun w TVP Info. Otwiera ludziom oczy waląc prawdę prosto z mostu [WIDEO]

Grzegorz braun. Foto: TVP Info print screen
Grzegorz braun. Foto: TVP Info print screen

Grzegorz Braun był gościem noworocznego odcinka programu „Minęła 20” w TVP Info. W towarzystwie gości z innych partii politycznych komentował bieżące sprawy i kolokwialnie mówiąc „dał czadu”.

Zgromadzeni w studio TVP Info goście rozmawiali między innymi o płonących samochodach na przedmieściach Paryża. Stało się to już stałym elementem „świętowania” Sylwestra w stolicy Francji.

Grzegorz Braun szybko wskazał na przyczynę takiego zachowania. – Zdziczenie obyczajów – powiedział poseł Konfederacji.

Polityk odniósł się też do protestów we Francji, gdzie rząd zapowiedział podniesienie wieku emerytalnego z 62 do 64 lat.

Tym się kończy socjal, tym się kończy wpuszczanie ludzkości w socjalistyczny kanał. Tym się kończy łatanie budżetu poprzez podnoszenie podatków, obietnice na dłuższą metę niemożliwe do pokrycia – zaczął Braun.

Jeśli towarzyszy temu jeszcze w otulinie propagandy poprawności politycznej, multi-kulti, masowy import uchodźców-nachodźców, którzy nie mają i nie chcą mieć nic wspólnego z naszym pionem i korzeniem cywilizacyjnym, to kończy się to zamętem i autodestrukcją państwa – dodawał.

Na tym tle widzimy, jak wiele jeszcze w Polsce jest do stracenia. Jesteśmy nadal oazą normalności, spokoju. No cóż, kiedy socjal i tu zagraża, kiedy komuna wznosi hasła rewolucji pod sztandarem już nie koniecznie czerwonym z sierpem i młotem, ale pod sztandarem tęczowym, zielonym – mówił.

Ta rewolucja i do nas dociera, i temu państwo polskie powinno się wyraźnie przeciwstawić – podkreślił Grzegorz Braun.

9 KOMENTARZE

  1. jezeli nie da panstwo to musi dac pracodawca !…jezeli da pracodaca to musi podniesc ceny towarow przez siebie produkowanych……wiec jak sprzedac drozsze towary na rynkach swiatowych ??????

  2. Ostatnio walnął, ale sobie w spodnie z mównicy sejmowej. Facet nawet nie wie co się wokół niego dzieje. Skompromitował się po całości. Niech lepiej jedzie do Moskwy i występuje w Sputniku.

  3. Trzeba ludziom uświadamiać , szczególnie młodym , Że komunizm zmienił fatałaszki i strategię. Bo w szkole się nie uczy czym był komunizm . I młody człowiek nie ma szans rozpoznać tego. To nasza rola tego pokolenia aby uświadomić sobie ,że komuna nie upadła ma się świetnie i sztandar jest koloru tęczowego !

    • Skoro nie upadła to byłoby dziwnym żeby w szkołach nauczano czym jest komunizm, bo by się zaraz wszyscy połapali.

  4. Mam jedno pytanie do Konfederatów, jesteście za opuszczeniem Polski z UE czy też nie?

Comments are closed.