W oparach absurdu! Kidawa-Błońska chwali się, że ma lepszy „ślad węglowy” od Kosiniaka-Kamysza

Kidawa Błońska Fot. screen YT

Dość dziecinny spór o ilość przejechanych kilometrów w kampanii wyborczej toczy kandydatka PO i Nowoczesnej Małgorzata Kidawa-Błońska z kandydatem PSL i Kukiza – Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem.

Kandydatka Kidawa-Błońska przechwala się:

Uwagę zwraca jej „determinacja” – „jeżdzę i będę jeździła nadal”. Jak jeździ to zostawia jednak „ślad węglowy”. Co na to Zieloni, którzy współpracują przecież z Koalicją Obywatelską?

Konkurowanie z Kosiniakiem Kamyszem, kto więcej kilometrów wyjeździ, to chyba jeden z ciekawszych elementów kampanii wyborczej w ogóle.

Zamiast komentarza proponujemy wpis pewnego kuriera. W tym „ściganiu” się jest zapewne lepszy. I chyba miał prawo na takie „zalety” kandydatów na prezydenta się po prostu wkurzyć:

6 KOMENTARZE

  1. Chyba „ślad węchowy”. W tym wieku, jakoś jej się nie dziwię. Przy okazji, istnieje takie coś jak preparaty do higieny intymnej.

  2. znaczy się mniej bąków puszcza niż chłop z psl ale coś z tym trzeba zrobić bo kobiety ogólnie puszczają mniej baków zatem należy i tutaj wprowadzić parytety a zatem na trzy bąki faceta jeden bąk kobiecy ganc pomada mucha nie siada

Comments are closed.