Żydzi opanowali Kasprowy Wierch. Tajemnicze nagranie wywołało konsternację [WIDEO]

Żydzi opanowali Kasprowy Wierch. / foto: Prt Sc Twitter
Żydzi opanowali Kasprowy Wierch. / foto: Prt Sc Twitter

Tajemnicze nagranie z Żydami w roli głównej z Kasprowego Wierchu obiega polski Internet. Pochodzące z ubiegłego sezonu nagranie wywołało spore poruszenie wśród polskich Internautów.

Nagranie żydowskich rytuałów z Kasprowego Wierchu obiega polski internet i powoduje konsternację użytkowników mediów społecznościowych. – Takie jaja się dzieją na Kasprowym – czytamy na Twitterze. Czy to efekt masowego zainteresowania naszym krajem w ostatnich latach ze strony Żydów?

Masowe przyjmowanie obywatelstwa przez Żydów

Coraz więcej Żydów ubiega się o polski paszport. Polska ambasada w Izraelu jest zawalona pracą. W latach 2015-17 wydano prawie 11 tys. paszportów! Dla porównania, to więcej niż w okresie 2002-10.

W kwietniu ubiegłego roku podsekretarz stanu w MSZ Piotr Wawrzyk podał dane, o które zwrócił się były poseł Marek Jakubiak. Z dokumentów wynika, że w latach 2002-2017 Ambasada RP w Izraelu wydała 28 736 polskich paszportów. Z tego 10 820 w latach 2015-2017.

Internauci tak komentują zamieszczone wyżej nagranie:

7 KOMENTARZE

  1. To jakaś prowokacja? Coraz cześciej mam wrażenie ,że ktoś chce tak polaków podburzyć podjudzić aby ludziom nerwy puściły i rzeczywiście reagowali nierozsądnie !! NIE DAJMY SIĘ SPROWOKOWAĆ !

  2. To mi przypomina 3 tańczących Izraelczyków w dni zamachu 9/11,2001 w Nowym Jorku. 3 Izraelczyków którzy jawnie w Izraelskiej telewizji bezczelnie powiedzili ,że byli tam aby zrobić dokument.

    Oni już się z niczym nie kryją co nie wywoła natychmiastowego poruszenia mas.

Comments are closed.