Taniec na rurze przed dziećmi na WOŚP w Męcince i Jerzy Owsiak. Foto: Streamable.com/Twitter
Taniec na rurze przed dziećmi na WOŚP w Męcince i Jerzy Owsiak. Foto: Streamable.com/Twitter
REKLAMA

W sieci pojawiło się skandaliczne nagranie z Męcinki. Jak pisze jeden z użytkowników „Wykopu”, „WOŚP zorganizowała dla dzieci pokaz tańca na rurze.”. Nagranie wrzucono na serwis Streamable, wcześniej znajdowało się na facebookowym profilu wydarzenia, jednak je usunięto.

W Męcince WOŚP zorganizowała dla dzieci pokaz tańca na rurze – alarmuje użytkownik serwisu wykop.pl RETROWIRUS. Zamieścił do tego link do nagrania w serwisie Streamable.

Na nagraniu widzimy, jak skąpo ubrana młoda kobieta wykonuje taniec akrobatyczny na rurze. Mało tego – w trakcie pokazu spadła z niej kusa spódniczka, przez co niewiasta pozostała w samej bieliźnie. Pokaz oglądały małe dzieci – chłopcy i dziewczęta – oraz dorośli opiekunowie.

REKLAMA

Nie zabrakło kojarzących się jednoznacznie gestów, np. szerokiego rozkładania nóg w kierunku widowni. Co szokujące, nawet dorosłe kobiety, które chyba miały być opiekunami dzieci, są zachwycone i nie interweniują.

Nagranie pierwotnie znalazło się na profilu WOŚP Męcinka na Facebooku. Zostało jednak usunięte. Pozostało jednak jedno zdjęcie ze skandalicznego występu. Administratorzy profilu nie odnieśli się w żaden sposób do skandalicznego pokazu dla dzieci.

Oczywiście, nie jest to stricte taniec erotyczny, według znawców tematu. Jednak czy takie pokazy – w dodatku w skąpym stroju, który jeszcze w trakcie występu się zrzuca – powinno urządzać się przed dziećmi?

Taniec na rurze na imprezie WOŚP/fot. prnt scrn Facebook WOŚP Męcinka
Taniec na rurze na imprezie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Męcince/fot. prnt scrn Facebook WOŚP Męcinka
REKLAMA