Kaczyński albo bredzi, albo uważa Polaków za idiotów

Jarosław Kaczyński. Foto: PAP
Jarosław Kaczyński. Foto: PAP

Polska suwerenna, wolna, w UE, we wspólnocie wolnych państw i wolnych narodów, to jest ta przyszłość, o którą musimy walczyć – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. Naprawdę trzeba albo mieć problemy z postrzeganiem rzeczywistości, albo uważać Polaków za idiotów, którzy przyjmą wszystko, żeby mówić o wolności i suwerenności w Unii Europejskiej.

Tym bardziej teraz, kiedy wszyscy już widzą wyraźnie jak Bruksela rządzi naszym krajem, każąc rzędowi pisać ustawy pod ich dyktando. O tym, że 3/4 prawa w Polsce pochodzi z UE nie wspominając. Niestety tego drugiego ludzie nie widzą.

Prezes PiS wziął udział w czwartek we mszy świętej w 7. rocznicę śmierci swojej matki Jadwigi Kaczyńskiej w Kościele pw. Wszystkich Świętych w Starachowicach (Świętokrzyskie).

W wystąpieniu po mszy św. lider PiS podkreślał rolę pokolenia jego matki w kształtowaniu wolnej Polski.

„Nam, Polakom, należy się własne państwo, państwo niepodległe, suwerenne, demokratyczne, które jest organizacją wspólnoty Polaków. Dziś w tym znów pięknym, ale niełatwym czasie musimy o tym pamiętać. To jest coś, co łączy okres życia tego pokolenia, którego zdecydowana większość już odeszła, z tym dzisiejszym czasem, z tym wszystkim, co dzisiaj czynimy po to, by Polska była lepsza i by Polska była suwerenna i niepodległa, by ten nowy zamach na naszą suwerenność i niepodległość został odparty” – podkreślił Kaczyński.

„Polska suwerenna, wolna, w UE, we wspólnocie wolnych państw i wolnych narodów to jest ta przyszłość, o którą musimy walczyć i którą wywalczymy. Jestem o tym głęboko przekonany” – oświadczył.

Wolna i suwerenna to będzie teraz Wielka Brytania, która właśnie po to wychodzi z UE, żeby decydować sama o sobie. W UE nie ma ani wolności ani suwerenności. Kaczyński dobrze to wie, ale w sobie znanym celu mówi takie bzdury. Najgorsze jest to, że jego wyznawcy wierzą w jego nawet najgłupsze słowa.

Źródło: PAP

14 KOMENTARZE

  1. Naprawdę byłoby lepiej dla Polski gdyby pan Kaczyński dał już sobie spokój z polityką. Więcej z tego szkody niż pożytku.

  2. Kaczyński zawsze bredzi (jak przystało na sowieckiego karalucha), a za idiotów (słusznie zresztą) uważa ledwo piśmienny motłoch, który głosuje na jego komunistyczną sektę.

  3. Dziadzio bredzi, a jego klakierzy szabesgoje klecą nam „suwerenną i niepodległą” Polskę przyjaciół. Precz z tym starcem!

  4. w eurokolhozie pozostaniemy tylko i wyłącznie rezerwuarem taniej siły roboczej (4-5 razy nizsze zarobki) oraz 40 mln rynkiem zbytu dla zachodniej żywności.Poziomu życia takich Belgów czy Holendrów nigdy nie osiągniemy

  5. Ten stary człowiek jest totalnie oderwany od realiów, widać że te leki przeciwbólowe jakie zażywa na chore kolanka tak zaburzają jego percepcję, tak że bredzi jak w malignie, ale jak wiadomo pisowskie dzbany łykają frazes.

  6. Nie jest winny naczelnik Kaczafi, tylko polski lud, który jest tępy jak noga od stołu. Gdyby polski lud nie chciał, by Polska była częścią składową Eurokołchozu, to z TVP Info codziennie 24 godziny na dobę płynęłyby ku UE strumienie nienawiści a sam naczelnik Kaczafi zapluwałby się w jej krytyce. A póki co, to TVP Info relacjonuje sceny batożenia wypiętej polskiej de (oczywiście dzięki polskiemu ludowi) a tępy polski lud nie potrafi w związku z tym jednego prostego sylogizmu ułożyć.

  7. PiSioraki już nie wiedzą co polactwu powiedzieć. Macierwić pleci głupoty że WOT jest na Putina, Duda że niema polaka bez domieszki krwi żydowskiej, Kaczyński że będziemy UE wolnym i suwerennym krajem. Jakach epidamia schizofrenii albo coś w tym rodzaju. Te całe PiSowskie towarzystwo jest toksyczne. Trzeba je jak najszybciej pogrzebać.

Comments are closed.