Plaga szczurów w Warszawie. Zwierzęta terroryzują mieszkańców

Plaga szczurów w Warszawie. Zwierzęta terroryzują mieszkańców Gocławia. Foto: Pixabay
Plaga szczurów w Warszawie. Zwierzęta terroryzują mieszkańców Gocławia. Foto: Pixabay

To już kolejna plaga szczurów w Warszawie. Tym razem gryzonie pojawiły się na Gocławiu. Kryją się w śmietnikach i piwnicach, a nawet atakują ludzi.

Plaga szczurów w Warszawie pojawiła się jakiś czas temu w pobliżu ulicy Jana Nowaka- Jeziorańskiego. Zwierzęta w poszukiwaniu pożywienia coraz chętniej zbliżają się do bloków, w których mieszkają ludzie.

Szczury chowają się w śmietnikach i piwnicach. To jednak nie wszystko, albowiem biegają one również po chodnikach. Zwierzęta te przegryzają nawet przewody w zaparkowanych w okolicy samochodach.

– To co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Strach jest później wsiąść i jechać takim samochodem – mówi jedna z mieszkanek osiedla.

Ludzie czują się bezradni. Zwierząt jest tak wiele, że naprawdę nie wiadomo co z nimi zrobić.

– Nie wiadomo już co robić. Kiedyś ciężko było spotkać szczura. Dziś, jak chcemy zobaczyć gryzonia, a raczej plagę gryzoni, wystarczy przejść się po osiedlu. Czy ktoś coś robi w tym temacie? – zastanawiają się mieszkańcy.

Źródło: se.pl

9 KOMENTARZE

  1. Szalony pomysł z pojemnikami na odpady bio spowoduje zalew miast szczurami, ciekawe kto będzie czyścił te pojemniki i jak często, w Anglii ten kretyński pomysł zaszczurzył i zarobaczył miasta.

  2. Tak trzaskoski już wysyła tam ekipę lgbt ze specjalizacją w edukacji seksualnej szczurów. Wszystkie będą homo i wyginą w ciągu dwóch pokoleń.

    • Ty „Wariat” całkiem nie czujesz blues’sa! Pani professorka Płatek twierdzi iż w rodzinach jednopłciowych rodzi się więcej dzieci niż w rodzinach heteroseksualnych. To i może u szczurów też tak jest !?!

  3. Szczury potrzebują edukacji seksualnej i dostępu do środków antykoncepcyjnych, żeby nie rozmnażały się tak szybko.
    Chodzi tu szczególnie o szczury z warszawskiego ratusza.

Comments are closed.