Bracia brutalnie zamordowali nauczycielkę. Dostali wyrok śmierci przez strzał w tył głowy

Bracia skazani na karę śmierci za brutalne morderstwo. Foto: Centrum Obrony Praw Człowieka
Bracia skazani na karę śmierci za brutalne morderstwo. Foto: Centrum Obrony Praw Człowieka "Wiasna"

Dwóch Białorusinów w wieku 19 i 21 lat usłyszało wyrok śmierci. To kara za brutalne zamordowanie nauczycielki., która zostanie wykonana poprzez strzał w tył głowy. Mordercy są braćmi z patologicznej rodziny.

Młodzi mordercy brutalnie zamordowali nauczycielkę. Zadali jej 100 ciosów nożem. Teraz sami dostaną strzał w tył głowy, będąc w tym momencie na kolanach.

10 kwietnia 2019 roku bracia pili alkohol. Wówczas przypomnieli sobie o pewnym zdarzeniu z przeszłości. Nauczycielka niegdyś zgłosiła na milicję, że siostra braci źle wypełnia obowiązki macierzyńskie. W efekcie rodzinę uznano za patologiczną i podlegała kontroli urzędników. Chłopcy postanowili wymierzyć za to brutalny samosąd.

Bracia zamordowali nauczycielkę zadając jej 100 ciosów nożem. Potem podpalili jej dom.

Teraz czeka ich śmierć. Zgodnie z prawem, strażnicy zawiążą im oczy i zmuszą do uklęknięcia. Następnie zaś mordercy dostaną kulę w tył głowy.

Białoruś jest ostatnim państwem w Europie, w którym obowiązuje wynikająca z prawa naturalnego kara śmierci. Skazani mogą być ułaskawieni jedynie przez prezydenta Aleksandra Łukaszenkę. Jest jednak na to marna szansa, ponieważ prezydent nazwał morderców publicznie „szumowinami”.

Źródło: o2.pl

18 KOMENTARZE

  • Oni nie są dziećmi. Skończyli 18 lat, popełnili czyn zabroniony w postaci morderstwa i byli poczytalni – oznacza to, że rozumieli co robią i kontrolowali to. Skoro Białoruś przewiduje sankcję karną w postaci KŚ za morderstwo to nie ma przeciwwskazań do wykonania tej kary. Ci bracia niejako godzili są że to ich spotka bo wiedząc co im grozi zrobili to z pełną premedytacją.

  • 19 i 21 to dzieci?.Pełnoletnie dzieci.Barbarzyństwem to było zamordowanie nauczycielki zadając jej 100
   ciosów nożem.Zrobili to z premedytacją.Wyrok adekwatny do czynu.Żałować morderców a nie zamordowanej
   to przesada lub akceptacja czynu haniebnego.

  • Do czasu kiedy czape dostanie ktos niewinny, bo podpadl albo sadowi sie nie za bardzo chcialo sprawdzac faktow.

   Jak w Polsce moze wygladac kara smierci, to chociazby sprawa Tomasza Komendy.

   • Stosując Twoją pokrętną logikę, powinno się rozpędzić na cztery wiatry cały wymiar sprawiedliwości, wszak liczy się, że nawet 5% osadzonych to osoby niewinne.

    Winni są albo głupi, albo do szpiku zepsuci (żeby niewinnego człowieka wsadzić do więzienia) sędziowie, prokuratorzy i policjanci a nie kara śmierci. Nie jest winą kodeksu karnego ani kary śmierci, że za łapówkę sądowniczo-prokuratorsko-policyjna mafia jest w stanie zniszczyć życie albo skazać na śmierć niewinnego człowieka.

  • Dla tego gruzina który zamordował w Łodzi młodą dziewczynę też powinna być KŚ.

 1. Kraje wschodnie zachowują minimalne wartości rozumnej cywilizacji, kraje zachodnie już dawno popadły w mentalne obłąkanie które czyni ich narody słabymi i wątłymi.

 2. Guzik nie słusznie. Nie zachowujcie się jak lemingi i zobaczcie, że tam wyroki śmierci wykonuje się wybiórczo. Staruch albo kobieta jak zamorduje nawet niemowlę dostaje góra 25 lat, i to mogą liczyć na wypuszczenie po odbyciu połowy kary. Chłopaki ledwo skończyli 18 lat. Z pewnością zrobili źle, ale niemniej jednak nie zrobili tego za niewinność – tylko za wymierzoną krzywdę rodzinie. Jedna młoda smarkula kilka miesięcy temu na Białorusi odcięła głowę własnemu dziecku… a na śmierć skazali jej partnera, który tylko w tym współuczestniczył i to bez większego okrucieństwa. Kobieta praktycznie może nawet zamordować setki niemowląt i dostanie za to góra 25 lat, a mężczyzna za jedno zabójstwo nawet osoby co go skrzywdziła od razu jest skazywany na śmierć. To jest chore, a Aleksandr Łukaszenko niech się puknie w łeb bo sam pod jego rządami prawdziwą bandytkę odcinającą dziecku głowę skazał tylko na 25 lat więzienia, zamiast po tym incydencie znieść nie wykonywanie kary śmierci na osobnikach powyżej 65 roku życia i kobietach.

 3. Kocham kraje, gdzie wina podlega natychmiastowej karze. Szkoda, że w większości Europa jest już tylko kolebką degeneratów i najeźdźców, którym się pobłaża i rozdaje pieniądze zarobione przez tę garstkę istot, które jeszcze można nazwać Ludźmi.

 4. Jestem Polakiem i w Polsce również powinny być wyroki kary śmierci za morderstwa gwałty na dzieciach za usiłowanie morderstwa a złodzieja to ukradł raz prawą ręką to odciąć trzy palce a ja okradł z rozbojem i pobiciem to całą rękę normalnie kocham Białoruś

  • A Polska to jeszcze takich faworyzuje i żywi ich z naszych podatków leczy nocleg z centralnym ogrzewaniem i ciepłą wodą co normalny Polak nie ma dostępu to takich rzeczy jestem za Białorusią i przywrócenie w Polsce kary śmierci

Comments are closed.