„Dziewuchy Dziewuchom” wyśmiewają szukanie ciała zabitego dziecka! „To strata czasu” [FOTO]

"Dziewuchy dziewuchom" wyśmiewają akcje poszukiwania ciała zabitego dziecka Źródło: "Dziewuchy Dziewuchom" FB

„Dziewuchy Dziewuchom” zamieściły na FB szokujący wpis. Naśmiewają się w nim z poszukiwań ciała dziecka zabitego przez swoją matkę w Górowie Iławeckim. Wpisem stygmatyzują również człowieka, który o zabiciu dziecka i wrzuceniu jego ciała do stawu zawiadomił policję.

W Górowie Iławeckim miała miejsce odrażająca zbrodnia. Matka nienarodzonego dziecka, przy pomocy, prawdopodobnie nielegalnie zakupionych zza granicy, środków farmakologicznych dokonała amatorskiej aborcji.

Prokuratura Rejonowa w Bartoszycach zarządziła poszukiwania ciała zabitego dziecka. To nie podoba się lewicowym ekstremistkom z grupy „Dziewuchy Dziewuchom”, które wyśmiewają poszukiwania na FB.

„Dziewuchy…” piszą prześmiewczo o „szukaniu płodu w stawie”.

„Dziewuchy dziewuchom” wyśmiewają akcje poszukiwania ciała zabitego dziecka

Feministki z tej radykalnej grupy atakują również człowieka, który o zbrodni zawiadomił policję. Stygmatyzują go i wyzywają od „donosicieli”.

„Pozdrowienia dla donosiciela, który postanowił zawiadomić służby i media o tym, że nastolatka z okolicy była w niechcianej ciąży i przerwała ją za pomocą tabletek kupionych w internecie. Tak, właśnie w ten sposób dokonuje się większość aborcji w tym kraju – sprowadza się je z cywilizowanych państw, które szanują prawa reprodukcyjne kobiet” – napisały na FB.

Same poszukiwania ciała dziecka feministki uważają za stratę czasu i „tragifarsę”.

Comments are closed.