Makabra w Skwierzynie. Policja znalazła rozczłonkowane ciało kobiet

zdj. ilustracyjne. Foto: pixabay/ pexels
zdj. ilustracyjne. Foto: pixabay/ pexels

Co za makabra! Do brutalnego morderstwa doszło w Skwierzynie w woj. Lubuskim. Zszokowana Policja odkryła poćwiartowane zwłoki 64-letniej kobiety.

Jak informuje policja trwa dochodzenie, które ma wyjaśnia okoliczności makabrycznej śmierci 64-letniej mieszkanki Skwierzyna. W mieszkaniu kobiety zatrzymano pijanego mężczyznę.  Miał on dwa promile alkoholu w organizmie.

W związku z niedyspozycją mężczyzny, policja informuje, że przesłucha go, gdy ten wytrzeźwieje. Śledczy ustalają, czy i jaki ma związek ze śmiercią swojej konkubiny.

„Trwa ustalanie, czy przed rozczłonkowaniem zwłok 64-latka padła ofiarą zabójstwa czy też zmarła z przyczyn naturalnych. Dlatego zwłoki zabezpieczono do sekcji, która zostanie przeprowadzona w piątek” – powiedział Maludy.

Dodał, że policja nie miała zgłoszeń, by w tym związku dochodziło wcześniej do przemocy domowej.

Do makabrycznego odkrycia doszło w czwartek (16 stycznia br.) wieczorem. Tego dnia, około godz. 15 policja otrzymała zgłoszenie od zaniepokojonej pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej. W związku z hałasami poinformowała ona, że nie ma kontaktu z jedną z podopiecznych. Dlatego policja zainteresowała się sprawą.

Funkcjonariusze udali się do konkubenta poszukiwanej, który z nią mieszkał. Był on jednak pijany i nie potrafił sensownie wyjaśnić, gdzie jest jego partnerka. Podczas przeszukania posesji, około godziny 21 w pomieszczeniu gospodarczym znaleziono rozczłonkowane ciało 64-latki – korpus i inne jego części.

Źródło: radiozet.pl/ gazeta.pl