NA ŻYWO! Konfederacja wybiera kandydata na Prezydenta. Wielki Zjazd Elektorski w Warszawie [VIDEO]

Prawybory prezydenckie w Konfederacji. Źródło: NCzasTV
Prawybory prezydenckie w Konfederacji. Źródło: NCzasTV

To już dziś! Elektorzy wybiorą Konfederacji kandydata na prezydenta. W Warszawie odbędzie się wielki zjazd elektorski, a całe wydarzenie będzie transmitowane na żywo na NczasTV już od 9:45.

Środowiska wolnościowców, narodowców i konserwatystów przeprowadziły prawybory na niespotykaną dotychczas w Polsce skalę. Głosować mógł każdy dorosły Polak mieszkający w Polsce. W ten sposób Konfederacja wniosła do polskiej polityki nową jakość. Inne partie (vide Platforma Obywatelska) organizowały szopki zamiast prawyborów. Tylko Konfederaci zorganizowali wielkie i sprawiedliwe przedsięwzięcie wyłaniania kandydata na prezydenta.

Sposób w który wybrany zostanie kandydat Konfederacji do wyborów prezydenckich jest identyczny jak ten, w który kandydatów na POTUSa wybierają partie amerykańskie.

Finał prawyborów odbędzie się już dziś na wielkim zjeździe elektorskim. Elektorzy wybiorą Konfederacji kandydata na prezydenta. Jednocześnie, dzięki zasadom prawyborów, już na starcie będzie to kandydat, który obok Andrzeja Dudy będzie cieszył się największym demokratycznym mandatem w społeczeństwie.

Od 9:45 śledźcie kanał NCzasTV!