Zabójcze multi-kulti. Niemka spędziła noc z 25-letnim Irakijczykiem. Rano była bliska śmierci

niemka/Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay
Obrazek ilustracyjny/Fot. Pixabay

20-letnia Niemka spędziła noc z 25-letnim imigrantem z Iraku. Rano mężczyzna stanął nad jej łóżkiem i próbował udusić ją we śnie.

Policja aresztowała 25-latka na lotnisku w Norymberdze. Postawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa. Zawiadomienie złożyła młoda Niemka, która wcześniej pozwoliła mężczyźnie zostać na noc. Ten jednak prawie ją zabił.

20-latka złożyła donos w ubiegły czwartek rano w Pasawie. Jak poinformowała, została zaatakowana i gwałtownie duszona przez 25-letniego znajomego. Policja wydała nakaz aresztowania mężczyzny. Irakijczyka udało się złapać kilka dni później na lotnisku w Norymberdze.

Do zdarzenia doszło 8 stycznia w Pasawie. 25-latek odwiedził kobietę i poprosił, żeby pozwoliła mu zostać na noc. 20-latka zgodziła się. Wcześniej jednak kilkukrotnie mówiła mu, że nie jest nim zainteresowana.

Następnego dnia, około 6.30 rano, kobieta się obudziła. 25-latek stał nad nią i dusił ją. 20-latce udało się jednak obronić i wyrzucić mężczyznę z mieszkania. Atak spowodował jednak poważne obrażenia szyi kobiety.

Policja złapała sprawcę 11 stycznia na lotnisku. Następnie mężczyzna trafił do więzienia.

Źródło: infranken.de

6 KOMENTARZE

    • Chore z tym,ze biorac pod uwage jej wiek,jest to jeszcze do zrozumienia nie biczujmy dziewczyny krytyka bo byc moze w tym wieku popelnialismy gorsze bledy,malolaci rozne miaja pomysly aby zablysnac wsrod rowiesnikow,jej wiek mowi za siebie,nie jest na tyle dojzala aby przewidziec skutki,jedni probuja narkotykow,alkoholu itd drudzy probuja takich wrazen ze znajomosci.BADZMY SPRAWIEDLIWI W OCENIE I WROCMY DO SWOICH MLODYCH LAT,A POZNIEJ OCENIAJMY

  1. DOROSLI POPELNIAJA GORSZE BLEDY.,,,ZAPOMNIAL WOL JAK CIELECIEM BYL”ONA MAJAC TYLE LAT,PROBUJE POZNAJE SPRAWDZA,TO JEST TEN WIEK,ZAPROSILA DO DOMU,A PROSZE ZOBACZYC W ILU RODZINACH POLSKICH RODZICE MALOLACI ROBIA TAKIE I PODOBNE NUMERY RODZICA,I TO Z PRZYZWOITYCH RODZIN- NIE DA SIE UPILNOWAC CZASAMI,TEN WIEK TO CZAS PROB I BLEDOW CIEZKI ORZECH DO ZGRYZIENIA ALE TAK JEST.PRZYPOMNIJMY SIEBIE W TYM WIEKU,CZYZ ZAWSZE WYBIERALISMY SLUSZNE POSTEPOWANIE ,CZY TEZ ROBILISMY BLEDY NA PRZEKOR RODZICOM–CHYBA TO DRUGIE-,WIEC NAPRAWDE PRZESTANCIE RZUCAC CYNICZNE TEKSTY,DZIEWCZYNA POPELNILA BLAD ,WIEC NIE WIEM CO TUTAJ JEST DZIWNEGO W TYM WIEKU DLA TYCH KRYTYKUJACYCH.ZNALEZLI SIE BEZBLEDNI I IDEALNI

Comments are closed.