Greenpeace, PETA, fanatycy Grety Thunberg i neonaziści na jednej liście brytyjskich antyterrorystów

Extinction Rebellion Polska w czasie Deklaracji Rebelii w Warszawie 27 września 2019 r. Foto: YouTube/ Extinction Rebellion Poland
Extinction Rebellion Polska w czasie Deklaracji Rebelii w Warszawie 27 września 2019 r. Foto: YouTube/ Extinction Rebellion Poland

Brytyjscy funkcjonariusze otrzymali podręcznik z symbolami terrorystów. Obok nazistów znaleźli się m.in. ekoterroryści i fanatycy z Extinction Rebellion.

Brytyjska policja otrzymała nowy podręcznik z zaktualizowaną listą organizacji siejących terror. W podręczniku znalazły się opisy i symbole niebezpiecznych organizacji.

Treść podręcznika dla brytyjskich policjantów trafiła jednak do mediów. Na lewicy zawrzało.

Okazało się, że obok neonazistów, dżihadystów czy organizacji rasistowskich znalazł się m.in. Greenpeace i PETA (Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt).

Mało tego, na zaktualizowanej liście pojawiła się Extinction Rebellion. To fanatycy klimatyczni, wielbiący Gretę Thunberg.

To właśnie polski oddział Extinction Rebellion stoi za akcją nielegalnego powołania „Skweru im. Grety Thunberg” w Warszawie. Klimatystów zaklejających nazwy ulic musiała przeganiać policja.

Po tym jak lewica dostała furii podręczniki dla antyterrorystów, których kopie trafiły również do dyrekcji szkół i szpitali, został wycofany.

Źródło: The Guardian