PILNE! Zbiórka #STOP447 wielkim sukcesem! Ponad 200 tysięcy zebranych głosów [VIDEO]

Szef komitetu STOP447 Robert Bąkiewicz triumfuje! Foto: Facebook
Szef komitetu STOP447 Robert Bąkiewicz triumfuje! Foto: Facebook

Po raz kolejny widać, że Polacy w trudnych chwilach potrafią się zmobilizować. Zbiórka #STOP447 okazała się wielkim sukcesem. Na konferencji prasowej działacze Rot Niepodległości poinformowali, że zebrano ponad 200 tysięcy podpisów! Czy uda się powstrzymać żydowskie roszczenia?

Na specjalnej konferencji przed sejmem Robert Bąkiewicz, Tomasz Kalinowski i Mariusz Piotrowski poinformowali, że zbiórka #STOP447 się udała! W związku z nią zebrano ponad 200 tysięcy podpisów.

Jak podkreślił Robert Bąkiewicz, te podpisy cały czas spływają, więc można mówić o 250 tysiącach lub nawet 300 tysiącach podpisów. Dlatego akcję można nazwać ogromnym sukcesem.

Przypomnijmy, że Roty Niepodległości prowadzą zbiórkę podpisów pod projektem, który ma sprzeciwiać się uroszczeniom wobec Polski. Dlatego trzeba było zebrać minimum 100 tys. podpisów. Na stronie inicjatorów akcji można pobrać kartę do podpisów.

O sprawie uroszczeń żydowskich poinformował jako pierwszy publicysta „Najwyższego Czasu!” Stanisław Michalkiewicz. Ujawnił on tajną notatkę z rozmowy pana ambasadora Jacka Chodorowicza, pełnomocnika ministra spraw zagraniczych RP z panem Thomasem K. Yazdgerdim, specjalnym wysłannikiem Departamentu Stanu USA i przewodniczącym delegacji USA w IHRA (International Holocaust Remembrance Alliance)

Źródło: Media Narodowe/ Facebook: Robert Bąkiewicz

5 KOMENTARZE

  1. teraz należy zbierać podpisy o zwrot pożyczki udzielonej żydom w 1764 na sumę 3.5 miliona ówczesnych złotych co daje na dziś z odsetkami 17,9 biliona

  2. można nawet nie głosowac nad tym
    wiekszość parlamentarzystów jest przeciw tej zbiórce

  3. Rząd PiS-u skrzętnie odnotuje nazwiska tych którzy się podpisali i w odpowiednim czasie wyśle ich na wczasy w obozie z MSW.

  4. A ja jako jeden z tych, którzy się podpisali odnotuję, czy rząd uszanował moją wolę i przepchnął ustawę.

Comments are closed.