Wojenka na górze! Karczewski obraził się na Tuska: „Nie podam mu ręki”

Stanisław Karczewski i Donald Tusk. Foto: PAP
Stanisław Karczewski i Donald Tusk. Foto: PAP

Donald Tusk w ostrych słowach na Twitterze zaatakował partię rządzącą. W związku z tymi słowami były marszałek Senatu się obraził. – Powiem mu z daleka „dzień dobry”, ale nie wyciągnę ręki do podania – zadeklarował Stanisław Karczewski.

Donald Tusk mocnym tweetem zaatakował partię rządzącą.

„Wyprowadzają Polskę z Unii, niszczą sądy, by bezkarnie kraść, szczują jednych Polaków przeciw drugim. Głosujesz na nich? Masz prawo. Ale nie masz prawa dłużej udawać, że tego nie widzisz. Bo widzisz” – napisał na Twitterze Donald Tusk.

Na ten mocny wpis mocno obruszył się Stanisław Karczyński, który wprost powiedział, że byłemu premierowi ręki nie poda.

– To są takie słowa, że ja panu Donaldowi Tuskowi ręki nie podam. Powiem mu z daleka „dzień dobry”, ale nie wyciągnę ręki do podania – powiedział w TVP Info Stanisław Karczewski.

Jednak łaskawie dodał, że jeśli Tusk przeprosi, to on wyciągnie do niego rękę.

Jak tłumaczył, „nie można używać takiego języka, tak bezczelnie kłamać i oszukiwać, i też powodować niepokój”.

Dalej były Marszałek Senatu twierdzi, że wpis Tuska według Karczewskiego jest „skandaliczny i zawierający same nieprawdy”, a sam były premier „jest politykiem, który jest już poza życiem politycznym w Polsce” i „idzie drogą Lecha Wałęsy”.

– Politycy totalnej opozycji wymyślili sobie, że jeśli będą duże emocje, to one spowodują mobilizację ich elektoratu – zakończył.

Źródło: TVP Info

3 KOMENTARZE

  1. Zapewne zgodnie z umową PiS ma grać tych, którzy „wyprowadzają Polskę z Unii”. Żeby przypadkiem ktoś nie zagłosował na tych, którzy naprawdę chcą wyprowadzenia Polski z eurokołchozu.

  2. ja nawet nie wiem czy na niego chciało by mi się splunąć a ten wymyślił że mu ręki nie poda,ręka rękę myje,coś w tym musi być tak jak pan Stach mówi i Korwin.W Magdalence się umówili raz my,raz wy rządzicie,ale kopiemy się tylko po kostkach

  3. Myśle ten czlek karczewski ma dużo do powiedzenia bo jak nararie mieszać umie .
    .burak

Comments are closed.