Co dzieje się w partii KORWiN?! Sośnierz na żywo w NCzasTV [VIDEO]

Dobromir Sośnierz Źródło: NCzasTV

Nie milkną echa sobotnich prawyborów w Konfederacji. W ich wyniku Krzysztof Bosak został kandydatem na prezydenta jedynego prawicowego bloku w Sejmie. Dobromir Sośnierz nie oszczędzając nikogo wyjaśnia, jak to się stało, że Konfederację będzie reprezentował narodowiec.

Prawybory w Konfederacji był pierwszym tego typu wydarzeniem w polskiej polityce. Kandydat na prezydenta jedynego prawicowego bloku w Sejmie został wybrany w drodze elekcji. Najpierw głosowali zwykli wyborcy – mógł to uczynić każdy polski obywatel. Następnie decyzję podjęli wybrani przez nich elektorzy – to system amerykański.

Dobromir Sośnierz wyjaśnia przed kamerami NCzasTV co dokładnie wydarzyło się w sobotę. Kampania prawyborcza rządziła się takimi samymi prawami jak zwykła kampania i dlatego wzbudziła sporo emocji. Już o 19:50 widzowie NCzasTV poznają opinie na ten temat polityka, który zna kulisy wyboru Krzysztofa Bosaka.

11 KOMENTARZE

  • Nie ciesz się za bardzo. NCzas nie ma za bardzo o czym pisać, więc wałkuje ten temat od paru dni. Chyba nie zdaje sobie sprawy z tego, że w końcu ktoś uwierzy, że w Konfederacji jest konflikt. Pisowskie merdia rozumiem, im zależy żeby na polskiej scenie prawdziwa prawica była jak najsłabsza. NCzas tłumaczy tylko, dyplomatycznie pisząc, niefrasobliwość. Tymczasem kandydatem Konfederacji jest p. Bosak i jego będzie popierać całe ugrupowanie.

   • Nie będę popierał Bosaka, bo nie po to zapierniczałem latami dla środowiska wolnościowego aby teraz głosować na chłopczynę narodowego socjalistę.

    • Nie popieraj. Jak nie wygra Bosak, to na pewno wybory prezydenckie wygra wolnościowiec.

     • Jak wygra Bosak, to na pewno wybory prezydenckie wygra niewolnościowiec. Co Bosak mówił o 500+, 13emeryturze, migrantach zarobkowych w Polsce?

     • do @Mike z Lublina
      Czyli jakby nie patrzeć wolnościowca w tych wyborach nie mamy. Chyba że JKM postanowi w maju wystartować.

     • Wolność się stopniuje. Który z kandydatów oprócz Bosaka powiedział, że zawetuje każdą ustawę podnoszącą podatki?

   • Ja się nie cieszę, wręcz przeciwnie jest mi bardzo smutno. Zapewne Duda wygra, więc z czego się tu radować?

    • Jeżeli Duda wygra to tylko dlatego, że Konfederacja zaleci żeby jej sympatycy na niego zagłosowali.
     W przeciwnym razie wygra Błońska.

 1. Wielkie mi co narodowiec kandydatem, moglbyc ktokolwiek nawet gwiazdowski, jak sie chce zrobic dym to powod zawsze sie znajdzie

Comments are closed.