Konfederacja rośnie w siłę! Najnowszy SONDAŻ poparcia dla partii politycznych

Konfederacja rośnie w siłę! Oto najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznych. Foto: print screen z YouTube/Konfederacja TV
Konfederacja rośnie w siłę! Oto najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznych. Foto: print screen z YouTube/Konfederacja TV

Konfederacja rośnie w siłę! Tak wynika z najnowszego sondażu dla Wirtualnej Polski. Na jaki wynik może liczyć prawicowe ugrupowanie?

W najnowszym sondażu IBSP dla Wirtualnej Polski Konfederacja rośnie w siłę. Co więcej, partia ta wskoczyła na czwarte miejsce w zestawieniu.

Na czele bez zmian, prowadzi Prawo i Sprawiedliwość. Na partię Jarosława Kaczyńskiego swój głos chce oddać 37,84% ankietowanych.

Drugie miejsce zajmuje Koalicja Obywatelska. Blok ten cieszy się poparciem 31,28% respondentów.

Podium zamyka Lewica. Wynik tej koalicji to 13,34%.

Na czwartym miejscu uplasowała się Konfederacja, która może liczyć na 9,68% głosów. To duże zaskoczenie, albowiem ugrupowanie to jeszcze niedawno balansowało na granicy progu wyborczego.

Do Sejmu weszłoby jeszcze Polskie Stronnictwo Ludowe. Jego wynik to 7,39%.

14 KOMENTARZE

 1. Wystarczy posłuchać posłów z K i nie powinno być wątpliwości, że to jedyna szansa Polski na niezależność i wielkość.

   • Witamy kolegę z POPiS! Trochę Was irytuje działalność Konfederacji, rozumiem.

  • Na wielkość to może nie ale na normalne funkcjonowanie, co w obecnych czasach samo w sobie jest już wielkim osiągnięciem.

 2. Głównym zagrożeniem dla Konfederacji jest… ona sama. Mianowicie – wewnętrzne podziały lub ewentualnie działanie rozbijackie służb. Jeśli utrzymają jedność prędzej czy później przekonają ludzi do swoich racji bo socjalizm długo nie pociagnie.

  • Oj tam, potrwa, potrwa. Prowizorka okazuje się być najtrwalsza. W końcu została demokrytycznie wybrana!

  • Bosak i Korwin zapewniły, że te podziały o których ostatnio było głośnio, to wymysł wyborczej.
   Co mnie uspokoiło.

 3. Im mniej korwina i jego akolitow tym wieksze poparcie dla konfederacji, proste

  • Jakby wywalić Korwina i na jego miejsce wstawić Wojewódzkiego to poparcie jeszcze by wzrosło. Tylko czy o sam wzrost poparcia w tym chodzi?

  • Mówimy Konfederacja – myślimy Korwin,
   Mówimy Korwin – myślimy Konfederacja
   Zapytałem się nieznajomych, co to jest ta Konfederacja?
   Odpowiedź nawet za bardzo mnie nie zaskoczyła: ‚a to ta partia od Korwina Mikke”.
   Że też mówię Majakowskim, o tempora o mores?

   • Na szczęście coraz więcej posłów występuje w programach informacyjnych, budując Konfederację bez JKM.

  • Rzeczywiście, pozytywny przekaz robi swoje. Zresztą nawet w wewnętrznej rozgrywce mając za sobą teoretycznie najsilniejsze poparcie był dopiero piąty. Ciekawe czy daje mu to do myślenia. Obawiam się, że może tylko tyle – czas pozbyć się tych co za dużo mi podskakują.

 4. Jezeli ktos chce dowiedziec sie gdzie spotyka sie tak zwana „konserwatywna” targowica to niech spojrzy na liste wykladowców w zydowskiej Alternatywnej Szkole Biznesu i Rozwoju Osobowego im. Ludwiga von Misesa ASBIRO. ZAPAMIETAJMY TE NAZWISKA: miedzy innymi Jan Fijor, Leszek Balcerowicz, Jan Pinski, Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke, ks. Kazimierz Sowa …

 5. Ty się nie pytaj bezdomnych w kanałach, tylko zrozum iż korwin już tyle dekad bredzi i nic, dopiero gdy się podpiol pod prawicę to coś osiągnął ERGO ludzie nie trawia tych/jego/ich bredni, koniec .

Comments are closed.