Multi-kulti w praktyce. 150 obszarów kontrolowanych przez islamistów

Francja: Marsz przeciw islamofobii w Paryżu Fot. Twitter (worldiy)
Francja: Marsz przeciw islamofobii w Paryżu Fot. Twitter (worldiy)

Francja ulega coraz bardziej ulega procesowi islamizacji. Władze kraju muszą więc przedstawić plan działania. Jednak w dobie politycznej poprawności zapewne będą unikać „ryzyka stygmatyzacji muzułmanów”.

Francja ma poważny problem. W Pałacu Elizejskim 5 i 16 grudnia 2019 roku doszło do spotkania części rządu. Udział w nim wzięli członkowie resortów spraw wewnętrznych, sprawiedliwości, edukacji oraz zdrowia. Nie zabrakło również przedstawicieli lokalnych władz i młodzieży.

Z Francji regularnie napływają informacje o atakach islamistów. 5 stycznia w podparyskim Villejuif ofiarą jednego z takich napastników padł 56-letni Polak. Jak przyznał prokurator Metz, nożownik jest znany policji i ma swoją teczkę w aktach osób zradykalizowanych (słynne dossier S).

Francuskie służby specjalne DGSI zmapowały tereny kontrolowane przez islamistów we Francji. Według ich danych, takich obszarów jest aż 150. Dokument opatrzono jednak klauzulą tajności. Nie został on ujawniony nikomu, oprócz ministra spraw wewnętrznych. Dostępu do niego nie mieli nawet zainteresowani ministrowie.

Według portalu magnapolonia.org, poza przedmieściami Paryża, Lyonu i Marsylii, zagrożone są także miasta na północy kraju. Chodzi m.in. o Maubeuge, w którym w jednym z lokali wyborczych Związek Francuskich Demokratów Muzułmańskich (UDMF) dostał aż 40 proc. poparcia. Napięte nastroje panują także w Denain i Roubaix. Zdaniem prefektów, „sytuacja rozwija się w niebezpiecznym kierunku”.

Ponadto, jak podaje magnapolonia.org, zaskakująca jest obecność islamistów w miasteczkach w regionie Owernia-Rodan-Alpy. Przede wszystkim zaś w departamentach Górna Sabaudia, Ain i Isère – w majteczkach Annemasse, Bourg-en-Bresse, Oyonnax czy Bourgoin-Jallieu.

Źródło: magnapolonia.org

3 KOMENTARZE

  1. Ale po co oni się zbierają i nad czym debatują?Każdy wie jak się kończą takie multi-kulti!Świetnie im idzie i są na dobrej drodze do realizacji tego planu!Chrześcijaństwa już prawie nie ma,dzieci się nie rodzą od dawna,ludzie zgłupieli od promocji zboczeń,aborcji i gonitwy za pieniędzmi,islamistów są już pokaźne ilości,wszystko wg.planu!Teraz rozrost stref „no go”,potem łączenie ich ze sobą,prześladowania białych i żydów(tych którzy się jeszcze nie wynieśli),coraz lepsze wyniki partii islamskich w wyborach najpierw lokalnych,potem krajowych,z czasem uzyskanie większości parlamentarnej,demokratyczne przegłosowanie wprowadzenia szariatu,przejęcie wojska i policji,i stopniowe przejęcie kraju.
    To oczywiście wersja łagodna.
    Cieszcie się,udało wam się!

Comments are closed.