NCzasTV: Bosak, Braun, Dziambor wydają oświadczenie! Co dalej z Konfederacją? [NA ŻYWO]

Grzegorz Braun, Artur Dziambor i Krzysztof Bosak podczas prawyborów prezydenckich Konfederacji / Fot. PAP
Grzegorz Braun, Artur Dziambor i Krzysztof Bosak podczas prawyborów prezydenckich Konfederacji / Fot. PAP

Już o godzinie 12.30 na antenie NCzasTV konferencja prasowa Konfederacji, w której udział wezmą Krzysztof Bosak, Grzegorz Braun oraz Artur Dziambor. Tematem będzie deklaracja wyborcza Krzysztofa Bosaka oraz powołanie Zespołu Parlamentarnego ds. Mikroprzedsiębiorców.

19 KOMENTARZE

 1. Rozumiem, że teraz Braun, Dziambor i Krul wystartują oddzielnie, a prawybory były od początku tylko zasłoną dymną dla konkurencji. Chylę czoła nad geniuszem Krula bo znając jego pokerowe zagrywki nie kto inny jak tylko on by na to wpadł

 2. Wolnościowcy dale się wkręcicć i ograć – Bosak wykorzystał zadufanie JKM i naiwność pozostałych. Dlaczego najsileniszja partia, która budowała swoje środowisko od 30 lat, oddaje chłopaczynie znikąd kandydaturę na prezydenta? Przecież Bosak nie poszerzy elektoratu Konfederacji, on nie ma poparcia w społeczeństwie. Jest w polityce od 20 lat i najczęściej przegrywa kolejne wybory lub ledwo udaje mu się przekroczyć próg.

  • Trochę sprzeczny ten przekaz. Najpierw zachwalasz Bosaka jako sprawnego gracza politycznego, który potrafi wyprowadzić w pole starych krętaczy a potem nagle opinia, że się nie nadaje! PS Kto przegrał więcej „kolejnych wyborów” w swoim życiu: Bosak czy Mikke?

   • To pomyśl teraz, że na prezydenta kandyduje Schetyna. Swietny gracz polityczny, taki z drugiego szeregu. Ale jako lider zupełne dno.

  • To prawda. Zaczęło się od tego, że JKM „pozwolił” kandydować tylu ludziom z partii Korwin – widamo było, że to rozwodni głosy. To jednak świadczy o jego wspaniałomyślności i otwartości – coś co było by nie wyobrażenia we wszystkich wodzowskich partiach III RP. Narodowcy rzeczywiście go ograli – nawet myślę, że „sztucznie” podpompowali p. Dziambora – właśnie jako „najsłabsze” ogniwo w Korwin. Ten z kolei tak się dobrze poczuł, ze uwierzył, że ma poparcie uprawniające go do ubiegania się o prezydenturę. Nikt nie mógł przewidzieć, ze zachowa się tak nieracjonalnie w samej końcówce. Bosak gładko mówi, ale „przemocy medialnej” nie przeskoczy. Dostanie ca dziesięć procent i tylko się sparzy. Mógł jeszcze poczekać i wypuścić Brauna. Braun mógł przyciągnąć rozczzarowanych pisowców, katolików. A tych jest przecież wielu.

   • JKM po prostu po raz kolejny nie mógł pogodzić się z sytuacją, w której sromotnie przegrał z młodszymi wolnościowcami. A Bosak wcale gładko nie mówi – polecam zobaczyć go u red. Mazurka. Wypadł fatalnie drętwo. I to jego osiagniecie – że w liceum był olimpijczykiem z ekonomii…

 3. Dzoambor – przedsiębiorca, który wszystko ma dzięki swojej pracy, nie jest skrajny, dobrze wypada w mediach i dobrze mówi w Sejmie, spokojnie sięgnłąby 10~15%, a może nawet udałoby mu się wejśc do II tury. Bosak – od lat w polityce, znany ze sprawnych pyskówek z feministkami, niczego w zyćiu nie osiagnął, nawet nie ma wykształcenia wyższego. Nie weźmie więcej jak 5%, a więc mniej niż zdobyła Konfederacja. Przecież gdy się na niego patrzy to nie widać w tym dzieciaku prezydenta…

  • To trzeba było wybrać kandydata w kuluarach, a nie iść na żywioł prawyborów. Traktujmy to, jak naukę na przyszłość, a teraz skupmy się na wsparciu kandydata Konfederacji.

   • To nie jest kandydat Konfederacji. Konfederacja powstała dzięki wieloletniej pracy oddolnej wolnościowców takich jak ja. I dlatego nie będe głosował na uczniaka-socjalistę.

  • Tak mądry ten Artur Dziambor, a kazał elektorom poprzeć Krzysztofa Bosaka, którego tak mocno krytykujesz. Grzegorz Braun był od początku najlepszym kandydatem Konfederacji, ale przeważyły partyjne ambicyjki.

 4. @ Barnaba od teraz takich osobników jak ty trzeba traktować jako pożytecznych trolli pisowskich

  • Kolego, polecam sprawdzić „wyczyny” Bosaka u red. Mazurka. Boska wypada w tej rozmowie jak jakiś uczniak – zero dystansu do siebie, sztywny, spięty, odpowiada jakimiś monologami nie na temat. Tak to on sobie może debaty z feministakmi prowadzić ale to nie jest lider. Facet już prawie 20 lat jest w polityce, a przed kamerą nie umie się pokazać, nie ma tego naturalnego luzu. Taka osoba nie przyciągnie nowych ludzi, nie poszerzy bazy. Będzie miał wynik gorszy niż Konfederacja.

  • Pisowskie trolle to teraz będą za Bosakiem, bo on daje gwarancję wyniku rzedu 3%. 15 lat jest w polityce i nie wiele w niej wskurał. On to może sobie dyskutować z Kazimierą Szczuką, ale daleko mu do formatu kandydata na prezydenta. Od Brauna dzieli go przepaść intelektualna.

 5. Ja przypomnę panu Januszowi Korwin – Mikke jego własne słowa o partiach Bandy Czworga:

  Rządzi nami Gang Olsena. Na szczęście ten gang co jakiś czas potyka się o własne sznurowadła!

  Jak JKM już sobie to przypomni, to niech spojrzy w lustro.

 6. Nie sądzę, żeby wybór Dziambora zamiast Bosaka wiele zmienił w wyborach prezydenckich. Zarzuty, ze Bosak nic nie osiągnął w życiu są niepoważne – został przecież kandydatem na prezydenta Konfederacji – partii, na którą jak się dowiaduję na tym portalu, chce dzisiaj głosować ponad 9% wyborców. Wytykanie rzekomego braku wykształcenia jest również nie na miejscu. Prezydent Duda ma wyższe wykształcenie a nie wie na przykład, że człowiek i szympans mają około 98% wspólnych genów. Gdyby wiedział, nie szukałby na siłę domieszki krwi żydowskiej u wszystkich Polaków.

 7. Bardzo się ciesze, że ludzie dostali się do sejmu. To że kłócą się posłowie a nie kanapowe pieski to dobrze.

  Gdybysmy sie kłócili i nic nie osiagneli to byłby dramat, a tak ciesze sie. >Dyskusje, argumenty i ożywczy głos o wolności. Takiej zwykłej wolności i pniskich odatkach.

 8. Liberaly patrzycie ze swojej perspektywy i wam sie wydaje ze liberal osiagnalby 15%. Bzdury pleciecie. Na Kidawe glosujcie, bo chyba do niej wam blizej.
  Korwin mogl startowac, dostalby 4% i bylibyscie zadowoleni. Co za oszolomy :)

Comments are closed.